Siūloma leisti mašinoms stovėti Gedimino prospekte

Sostinės valdžia svarsto galimybę leisti statyti automobilius dalyje Gedimino prospekto. Tačiau tam nepritaria ne tik opozicija, bet ir valdančiųjų partneriai.

„Nesąmonė“, - tokiu žodžiu sumanymą leisti statyti automobilius Vilniaus širdyje portalui apibūdino Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vadovas Gintautas Paluckas. Anot jo, leidimas žiemą statyti mašinas prospekto atkarpoje tarp buvusio "Vaikų pasaulio" ir Seimo būtų didelis žingsnis atgal.

G.Paluckas taip pat teigė netikintis viešai deklaruojamu argumentu, esą toks sprendimas pagelbėtų prospekte įsikūrusiems verslininkams, kurie neva skundžiasi, kad draudimas statyti mašinas mažina jų klientų skaičių.

„Mes turime senamiesčio viziją, kad prospektas būtų pėsčiųjų ir rekreacijos zona. Riboti automobilių eismą, o ne skatinti. Prospektas rekonstruotas pėstiesiems ir dviračiams, jis nepritaikytas mašinų stovėjimui. Čia yra visiška nesąmonė. Klientai, kurie važiuoja į parduotuves ir restoranus, tikrai turi kur palikti automobilius“, - atrėžė pašnekovas.

Tai jau antra įdomi prospekto išnaudojimo idėja, gimusi Vilniaus valdžios kabinetuose. Neseniai skelbta, kad kovą Gedimino prospektu važinės karietos.

Kaip jau skelbėme, verslas vienoje brangiausių Europos gatvių pastaruoju metu iš tiesų merdi. Prospekte užsidarė mažiausiai dvidešimt įvairių įstaigų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių