Quantcast

Šilumos punktų vilniečiai nenori pirkti net už 1 litą

Sostinės savivaldybės vykdyta gyventojų apklausą parodė, kad beveik visi sostinės gyventojai nenori įsigyti šilumos punktų.

Tokius skaičius antradienį spaudos konferencijoje paskelbė Vilniaus miesto daugiabučių namų ir kitų pastatų administratorių asociacijos prezidentas Sigitas Čirba.

Anot jo, beveik visiems sostinės butams buvo iš dalintos anketos, kuriose buvo klausiama, ar šie norėtų išsipirkti šilumos punktus.

Iš viso buvo išdalyta beveik 53 tūkst. anketų. Grįžo – per 4 tūkst.„90 proc. gyventojų atsakė nenorintys šilumos punktų išsipirkti. Net jei punktus išsipirkti būtų galima už simbolinę 1 lito kainą, vos 45 proc. apklaustųjų pasinaudotų tokia galimybe“, - sakė S.Čirba.


Šiame straipsnyje: šildymasšilumos kaina

NAUJAUSI KOMENTARAI

CHA

CHA portretas
Turėtų sutvarkyti, atlikti remontą ir tik tuomet perduoti. Dabar eksploatavo, ėmė mokesčius ir kai nusidėvėjo numeta kaip šuniui kaulą.

666

666 portretas
PATEIKIT PIRKIMO PARDAVIMO SUTARTIES KOPIJĄ . taip pat informaciją apie būklę . taip pat informacija apie naudojimasi ar gales gyventojai išmontuoti arba uzsukt vambzdelius ir atsisakyt centralinio sildymo

666

666 portretas
as kiek suprantu norima parduot kad dabartiniam savininkui nereiktu investuoti pinigų į remontą . Nes jai debiloidai apsisiltins namus tai sumazes silumos vartojimas o tai reiskia silumos tiekejui mazesnes pajamas
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių