Quantcast

„Siemens“ paskirtas 30 milijonų litų turto areštas lieka galioti

Balandžio 19 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atsisakė panaikinti Vokietijos inžinerijos milžinės „Siemens“ dukterinės bendrovės „Siemens Osakeyhtio“, veikiančios Suomijoje bei turinčios filialą Lietuvoje, turto areštą už daugiau nei 30 mln. litų.

2006 metais „Siemens“, „Fima“, „Urbico“ bei „Hnit” įsteigė konsorciumą 145 milijonų litų vertės gatvių šviesoforų sistemos projektui. Tačiau „Siemens“ pažeidė susitarimą bei pasitraukė iš konsorciumo, dėl ko vėliau partnerių buvo paduota į teismą. Lietuvos Apeliacinis teismas dviem partneriams, „Urbico“ ir „Fima“, priteisė 30 milijonų litų. Aukščiausiasis Teismas „Urbico“ prašymu nusprendė areštuoti „Siemens“ turtą ir taip užtikrinti šio sprendimo įvykdymą.

„Siemens“ kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą dėl šio sprendimo bei prašė panaikinti turto areštą. Tačiau teismas nusprendė, kad turto areštas lieka galioti. Iš areštuotų piniginių lėšų teismas leido išmokėti tik darbo užmokestį darbuotojams, mokesčius valstybei ir privalomąsias socialinio draudimo įmokas.


Šiame straipsnyje: Siemensturto areštasteismas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių