Quantcast

Šeštadienį visi kviečiami praleisti su dviračiais

Šeštadienį, birželio 13 d., projektas „Riedėk ekologiškai“ kviečia visus prisijungti prie akcijos „Diena su dviračiu“. Vilniečiai, kauniečiai bei miestų svečiai šią dieną bus raginami rinktis ekologišką transporto priemonę - dviratį.

Akcija Vilniuje ir Kaune vyks visą dieną. Jos metu „Riedėk ekologiškai“ komanda dalins dviračių maršrutų žemėlapius, skatins važinėti kultūringai ir atsakingai, atkreipti dėmesį į važiuojančius dviračiais ir būti supratingesniems.

Iniciatyvą palaikantys Andrius Mamontovas ir Svaras teigia, kad važiuojant dviračiu išryškėja daugiau visuomenės problemų.  „Visa ko šaknys yra ne tik važiavimo dviračiu kultūra, bet iš esmės kultūra, pagarbos vienas kitam stoka“, - sakė Svaras. Pasak A. Mamontovo, visos problemos kyla iš to, kad žmonės mato tik save. „Jei tu nustosi matyti tik save ir pradėsi pastebėti aplinkinius - problemų gerokai sumažės“, - kalbėjo dviračiu dažnai važinėjantis atlikėjas.

„Riedėk ekologiškai“ - tai socialinis projektas, kurio idėja - skatinti važiavimo dviračiu kultūrą. Iniciatyvos  autoriai jau sukūrė pirmuosius dviračių maršrutų žemėlapius, patalpino juos internete, kur kiekvienas gali juos komentuoti arba siūlyti naujus. Projektu taip pat siekiama atkreipti dėmesį į važinėjimo dviračiais kultūrą, žmonių požiūrį į dviratininkus bei dviratininkų elgesį.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių