Šešis kartus teistam sienų tepliotojui - viešieji darbai ir bauda

Šiandien Vilniaus miesto apylinkės teisme G. G. (gim. 1988) septintą kartą išklausė nuosprendį dėl  analogiškos veikos - piešimo ant sienų nenuplaunamais grafiti dažais, rašoma teismo pranešime spaudai.

Vaikinas buvo kaltinamas viešosios tvarkos pažeidimu, dėl to, kad Vilniuje aprašė UAB „Užuolaidų studija“ patalpų dvi įėjimo apsaugines žaliuzes nenuplaunamais sidabrinės spalvos dažais, tokiu būdu viešoje vietoje vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei sutrikdė visuomenės rimtį. Šiais veiksmais įmonei padarė 1519,15 Lt turtinę žalą.

Teismo posėdžio metu G. G. kaltu prisipažino, paaiškino, kad sienų dažymu užsiėmė apie 2 metus, kol buvo sulaikytas policijos. Tokia veikla norėjo save išreikšti ir pasižymėti, neturėjo tikslo padaryti žalą ir dėl žalos dydžio nesutiko.

Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė, kad padarytas nesunkus nusikaltimas ir nusprendė G .G.  skirti viešuosius darbus šešiems mėnesiams, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 30 valandų per mėnesį visuomenės labui. Šiuo nuosprendžiu paskirtą bausmę teismas subendrino su 2013 m. gegužės 2 d. Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžiu paskirta bausme, ir galutinę subendrintą bausmę pagal šiuos nuosprendžius G. G. paskyrė - viešuosius darbus 15 mėnesių, įpareigojant neatlygintinai dirbti po 40 valandų per mėnesį visuomenės labui ir 3 MGL, tai yra 390 Lt baudą.
Civilinis ieškinys paliktas nenagrinėtu, nes įmonės atstovai į teismo posėdį neatvyko.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

ttt

ttt portretas
geriausia bausmė---sienų valymas,tai žinos ...."kiek kainuoja triūsas".Sako;- "griauti lengviau,nei statyti" :)
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių