Quantcast

Sereikiškių parke išaugs kūrybos medis

Antrus metus iš eilės organizuojamas „Vaikų kūrybos festivalis“ savaitgalį vilniečius kvies į Sereikiškių parką, kuriame išaugs kūrybos medis.

Ar prisimenate Keistuolių teatro dainą apie Stebuklų medį? „Ten toli už žalio miško, už marelių mėlynų, auga medis stebuklingas po gilaus dangaus skliautu. Tyliai šnabžda „noriu, noriu“ medžių šakos neramiai, jis išpildo tavo norus, jeigu nori ko labai“ - dainavo Keistuoliai.

Prie kūrybos medžio, išpildysiančio slapčiausias fantazijas, šį savaitgalį visus vilniečius bei miesto svečius kviečia Lietuvos vaikų ir jaunimo centras ir projektas „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.

Medis – tai gegužės 22-24 dienomis Sereikiškių parke Vilniuje vyksiančio „Vaikų kūrybos festivalio“ akcentas – visi norintys galės prisidėti prie medžio augimo, skleidimosi ir žydėjimo jį spalvindami, dažydami bei puošdami ornamentais.

„Vaikų kūrybos festivalis“ – tai jau antrus metus pavasarį organizuojamas renginys, kurio metu neribotose erdvėse ir dimensijose liejasi vaikų ir jaunimo kūrybiškumas, taip pripildydamas sostinę gyvybiškumo ir jaunatviškos energijos. Anot festivalio vykdytojos, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Neformaliojo švietimo politikos skyriaus vadovės Vilmos Smaliukienės, į festivalį kviečiami visi: tiek vaikai ir jų tėveliai, tiek jaunimas. „Kasmet festivalis pritraukia vis daugiau dėmesio – smagu matyti besišypsančius, entuziastingus, kuriančius veidus“- teigia V. Smaliukienė.

Festivalį puoš ne tik medis, bet ir daugybė koncertų, kūrybinių dirbtuvių bei užduočių. Jau šį penktadienį prasidedantis renginys visiems dalyviams ir praeiviams siūlys užsukti į Žurnalistų akademiją, Robotukų šou, teatro, muzikos ir foto studijas. Šeštadienį festivalis kvies į jaunimo „Kino pavasarį“, rankdarbių turgų, dekupažo bei fakyrų pamokas, o sekmadienis taps „Šeimų diena“ kartu su Dviratukų paradu, Veislinių katyčių paroda, Laivelių karavanu. Ir tai – tik maža dalis daugiau nei 30-ties visą savaitgalį Sereikiškių parke vyksiančių renginių. Kiekvienos dienos pabaigą vainikuos populiarių ir dar negirdėtų grupių bei atlikėjų koncertai.

Festivalyje dalyvauja ir žinomi pramogų pasaulio atstovai: populiarus televizijos ir radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, dailininkė Sigutė Ach, šokėja Živilė Ba.

Visi festivalio renginiai nemokami.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių