Quantcast

„Senukai“ atidarė ketvirtą parduotuvę Vilniuje, investicijos siekia 12,6 mln. eurų

  • Teksto dydis:

Įgyvendindamas plėtros planą, didžiausias Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“ gruodžio 6 d. atidarė ketvirtą tinklo parduotuvę Vilniuje – Pilaitės rajone, šalia prekybos centro „Vilnius Outlet“. Bendros investicijos čia viršija 12,6 mln. eurų.

Daugiau nei 10 mln. eurų į pastato statybas investavo nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „KS Holding“, tuo tarpu parduotuvės įrengimas „Senukams“ atsiėjo daugiau kaip 2,6 mln. eurų.

Beveik 10 tūkst. kv. metrų prekybinio ploto parduotuvėje gyventojams ir meistrams siūlomas daugiau nei 37 tūkst. prekių asortimentas. Čia sukurta beveik 80 naujų darbo vietų, o darbuotojai jau įgavę patirties kitose „Senukų“ parduotuvėse.

Anot „Kesko Senukai“ pardavimo direktorės Ingridos Starovoitovos, vieta naujai parduotuvei pasirinkta neatsitiktinai – buvo atsižvelgta į sparčiai besiplečiančio Pilaitės ir aplinkinių rajonų gyventojų poreikius.

„Planuodami prekybos centrą, ieškojome strategiškai geros vietos klientams. Patogiai ir greitai pasiekti parduotuvę gali ne tik Pilaitės, tačiau Vilniaus vakariniu aplinkkeliu keliaujantys ir kitų sparčiai besivystančių rajonų gyventojai. Siekėme jiems pasiūlyti patogią apsipirkimo vietą arčiau namų, kur rastų visas reikalingas prekes buičiai, namų atnaujinimui, įrengimui“, – teigia I. Starovoitova.

Naujoje parduotuvėje teikiama „Pilnos lentynos“ paslauga, suteikianti galimybę klientams parduotuvėje su konsultantų pagalba išsirinkti ir užsisakyti norimą prekę iš bet kurios „Senukų“ parduotuvės ar daugiau nei 260 tūkst. prekių asortimentą turinčios elektroninės parduotuvės Senukai.lt.

„Kesko Senukai“ nuotr.

Klientai gali pasinaudoti ir papildomomis paslaugomis: dažų maišymo, įvairių darbo įrankių bei priekabų nuomos, raktų gamybos, o statybų profesionalai, meistrai ir naujakuriai gali pasitarti su „Proficentro“ komanda. Parduotuvėje taip pat įrengtos specialios vietos, kuriose galima tapti lojalumo programos „Smart net“ nariu.

„Statant prekybos centrą, itin daug dėmesio skyrėme klientų patogumui. Patogiai pasiekti parduotuvę galima asmeniniu transportu – įrengta reguliuojama sankryža, 225 vietų automobilių aikštelė, kurioje galima įkrauti ir savo elektrines transporto priemones“, – pristato I. Starovoitova.

„Kesko Senukai“ valdomą prekybos tinklą sudaro 89 nuosavos ir franšizės pagrindu veikiančios parduotuvės Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendrovei priklauso ir elektroninę prekybą plėtojanti „Kesko Senukai Digital“, valdanti elektronines parduotuves „Senukai.lt“, „1A.lt“, „K-Senukai.lv“, „1A.lv“, „K-Rauta.ee“ ir „1A.ee“.NAUJAUSI KOMENTARAI

tam- i liustra

tam- i liustra portretas
nebera tokiu standartu lempuciu....arba nauja liustra , arba ...arba...arba...arba...visks

Be PIŠpasio neleis.

Be PIŠpasio neleis. portretas
Jie - už segregaciją.

reikia lemputės į liustrą

reikia lemputės į liustrą portretas
gal jau į šią įleis be PIŠpasio ?
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių