Quantcast

Senjorų poezijos ir romansų klubui „Elena“ - jau treji

Trejų metų įkūrimo metines švenčiantis poezijos ir romansų klubas „Elena“ didžiuojasi pensinio amžiaus vilniečius subūręs turiningam tarpusavio bendravimui.

Pagyvenusių žmonių ansamblis šiandien labdaringai koncertuoja reabilitacijos centruose, senelių globos namuose, pensionatuose, slaugos ligoninėse, Lietuvos miesteliuose ir gyvenvietėse. Iš viso populiarinant lietuvių kompozitorių muziką - romanso ir poezijos žanrą, buvo surengta per 50 koncertų, pelnyta daug padėkos raštų. Ansamblis koncertavo ir „Siemens“ arenoje, Europos kaimynų šventėje, Vilniaus mokytojų namuose, labdaros ir paramos fondo „Hope“ renginuose, Vidaus reikalų ministerijos kultūros rūmuose ir kt.

2007 metais pagyvenusių žmonių ansamblis dalyvavo tarptautiniame dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai aš“ ir buvo apdovanotas diplomu.

Poezijos ir romansų klubo nariai bendrauja su įvairiomis žmonių grupėmis ir stengiasi vystyti kultūrinę-meninę veiklą Vilniaus mieste ir už jo ribų, aktyviai dalyvauja valstybės ir miesto reikalų svarstyme, išreikšdami savo pilietinę nuomonę ir pageidavimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių