Pereiti į pagrindinį turinį

Sel lyderis E.Dragūnas iš areštinės išvežtas į ligoninę

2009-04-27 20:02
Sel lyderis E.Dragūnas iš areštinės išvežtas į ligoninę
Sel lyderis E.Dragūnas iš areštinės išvežtas į ligoninę / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.
Turinys

Atrodo,buvęs grupės Sel lyderis Egidijus Dragūnas tiesiog nebemoka gyventi ramiai. Sekmadienio vakarą po „Siemens arenoje“ vykusio Enrique Iglesias koncerto jis atsidūrė areštinėje, o vakar rytą neva dėl pablogėjusios sveikatos išvežtas į ligoninę.

Incidentas tarp „Siemens arenos“ apsaugininkų ir E.Dragūno įvyko po koncerto. Į lauką pro tarnybinį išėjimą išėjęs Selas atgal į pastatą nebuvo įleistas.

Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Viešųjų ryšių skyriaus specialisto, praleisti žiūrovų pro tarnybinį įėjimą, apsaugos darbuotojai neturi teisės. Todėl, nenuostabu, kad jie taip ir pasielgė. „Į „Siemens areną“ neįleistas atlikėjas pradėjo keiktis, veržėsi į vidų, apsistumdė su vienu iš apsaugos darbuotojų, todėl jam buvo iškviesta policija“, – sakė VPK atstovas.

Nenurimo Selas ir atvykus policijos ekipažui. Jis pasipriešino policijos pareigūnui, todėl buvo surakintas antrankiais, įsodintas į automobilį ir nuvežtas į sostinės 1-ąjį policijos komisariatą, o vėliau uždarytas į areštinę. Komisariate nustatyta, kad dainininkas buvo neblaivus. Jam nustatytas 1,5 promilių girtumas.

Pirmadienio rytą E.Dragūnas pradėjo skųstis pykinimu ir silpnumu. Dainininką apžiūrėjusi areštinės slaugytoja rimtos ligos simptomų nerado, tačiau dėl viso pikto nutarė iškviesti greitąją pagalbą. Atvykę medikai, išvežė Selą į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę Lazdynuose, tačiau, pasak šios ligoninės atstovės ryšiams su visuomene Elvitos Juškaitės, po apžiūros jis buvo išleistas į namus.

Kartu su E.Dragūnu koncerte buvusi jo draugė žurnalistams pateikė visiškai kitokią šio įvykio versiją. Ji pasakojo, kad neįleistas Selas tikrai įsivėlė į ginčą su apsaugininkais, šių buvo nuvestas į kambarėlį, parverstas ant žemės ir spardomas. E.Dragūnui, jo draugės teigimu, buvo suplėšyti marškinėliai ir prakirsta lūpa.

Dėl šio incidento teismų duris dažnai varstančiam Selui gresia dar vienas teismas, šįkart už chuliganizmą.