„Sel“ dvidešimtmečio koncertas Vilniuje keliasi į „Siemens“ areną

Praėjusią savaitę pasidžiaugęs, jog visi bilietai į Vilniaus Ūkio banko teatro arenoje turėjusį vykti  grandiozinį dvidešimtmečio gimtadienį išpirkti vos per keturias dienas, šiandien grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas praneša apie nedidelius, tačiau jam labai reikšmingus turo pasikeitimus. Savaitgalį paaiškėjo, kad koncertas persikelia į dvigubai didesnę erdvę - „Siemens“ areną - tad ir sudalyvauti jame galės visi norintys.

„Noriu pranešti, kad po ilgų derybų pavyko susitarti su “Siemens„ arena, todėl gimtadienį surengsime didžiausioje uždaroje erdvėje sostinėje. To labai norėjau, nes dabar gimtadienį su mumis galės paminėti dvigubai daugiau žmonių nei iki tol skelbėme. Atkreipiu visų dėmesį, kad pasikeitė ne tik koncerto vieta, bet ir data: Vilniuje pasirodysime lapkričio 16 dieną. Noriu labai atsiprašyti už nepatogumus, tačiau neabejoju, kad juos sugebėsime atlyginti surengdami įspūdingą ir nepamirštamą šou“, - sako Selas.

Tie, kurie jau nusipirko bilietus į koncertą Ūkio banko teatro arenoje, turėtų apsilankyti „Siemens“ arenoje esančioje centrinėje „Tiketa“ kasoje. Ten jiems, pateikusiems senąjį bilietą, bus visiškai nemokamai išduotas naujas, galiosiantis įėjimui į gimtadienio fiestą „Siemens“ arenoje. Kam netinka naujoji koncerto data, lapkričio 16-oji, bilietus galės grąžinti ir pinigus atsiimti „Bilietų pasaulio“ kasose.

Dar gegužės pradžioje atlikėjas skundėsi, kad didžiosios arenos mūsų šalyje skirtos tik krepšiniui, o koncertų organizatoriams pasiūlomos tokios nuomos kainos, kad tai galima vadinti tik šou verslo griovimu.

„Džiaugiuosi, kad padėtis pasikeitė, mums pavyko susitarti ir pasirašyti sutartis. Šimtu procentų esu įsitikinęs, kad dabar dvidešimtas “Sel„ gimtadienis bus toks, apie kokį visada svajojau. Mūsų gerbėjai yra verti pačio didžiausio įmanomo šou“, - neabejoja E. Dragūnas.

Didžiulis grupės „Sel“ dvidešimtmečio turas prasidės spalio 19 dieną Dubline, po kelių dienų vyks Londone, o tada persikels už Atlanto: spalio 27 ir lapkričio 3 grupė koncertuos Niujorke bei Čikagoje. Vėliau gimtadienis bus švenčiamas Bergene, o tada grupė grįš į Lietuvą: lapkričio 16 dieną vyks pasirodymas Vilniuje, lapkričio 24 - Kaune, o gruodžio mėnesį apkeliaus ir kitas didžiąsias arenas - Utenos, Alytaus, Šiaulių, Klaipėdos. Paskutinės gimtadienio žvakutės bus užpūstos gruodžio 29 dieną Panevėžyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių