Seimo vicepirmininkė: taksi vairuotojai protestuoja patys prieš save

Seimo vicepirmininkė „darbietė“ Virginija Baltraitienė sako esanti nustebinta taksi vairuotojų protesto akcijos po to, kai pirmadienį dėl įtarimų neskaidriu verslu buvo sulaikyti taksi įmonių vadovai bei akcininkai.

„Dabar neaišku, prieš ką protestuoja tie vairuotojai, atrodo, kad patys prieš save, prieš savo klientus, iš kurių jie uždirbdavo sau duoną, o ne prieš savo savininkus, kurie, manau, ne be reikalo yra sulaikyti, patiekti įtarimai pakankamai rimti, tik gal anksčiau tai galėjo būt padaryta, nes tos kalbos įvairios sklandė, kaip dirba pas mus taksi“, - trečiadienį interviu Žinių radijui sakė V.Baltraitienė.

„Jei įmonė yra normali, funkcionuojanti, sulaikius savininką ji turi dirbti, nes yra daug bylų įvairių, sulaikymų, bet darbuotojai neina, neprotestuoja, neatsisako savo klientų, todėl manau, kad (akcija - red.) neapgalvota, nežinau, kas čia juos taip paprotino“, - kalbėjo Darbo partijos atstovė.

Vilniuje trečiadienio rytą maždaug pusšimtis sostinės taksi automobilių vos judėdami suka ratus ant vadinamojo Pedagoginio universiteto žiedo, stabdydami eismą.

Taksi vairuotojai protesto akciją surengė po to, kai policija, prokuratūra ir Valstybinė mokesčių inspekcija Vilniaus mieste ir jo apylinkėse pirmadienį atliko daugiau nei 60 kratų taksi įmonėse, buvo sulaikyti keli įtariamieji . Teisėsaugininkai teigia, jog taksi šešėliniame versle neapskaitytų pinigų suma galėjo siekti dešimtis milijonų litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

mizantropas

mizantropas portretas
jei jau darbiečiai pasipiktino, vadinasi, socdemai perlenkė lazdą, bevadovaudami masėms. Tokių parazitų, kaip taksistai, motinos, "uždirbančios" prieš dekretą milijonus,Lietuvoje yra dar daug. Bet kaip jų nebus, kai socdemai rėkia, kad žmonės šios valdžios yra išnaudojami, vietoje to, kad paprotintų tuos žmones gyventi sąžiningai. Kol socdemai trukdys įgyvendinti sąžiningą darbą, tol mes kapstysimės ir galvosime, kad kiti mus išgelbės, bet ne mes patys save. taksistai, vedini sovietinių ideologų, užkimš gatves ir (lygiai kaip graikai, ar prancūzai), reikalaus nemokėti mokesčių bei algas gauti vokeliuose. Tai yra iš anksto suplanuotas demaršas prieš konservatorių vyriausybę, juk rinkimai čia pat. Bet yra kita medalio pusė - kaip pasiklosi, taip išmiegosi.

Vogti

Vogti portretas
Vogti ir dar kartą vogti. Slėpti pajamas, o paskui - klykti, kad nėra pinigų ir vargšai smulkieji verslininkai negali savo darbuotojams pakelti atlyginimo minimumo. Valio, draugai, Vagiam visi ir toliau ir klykiam, klykiam, klykiam, kaip pas mus blogai gyventi...Rūta Vainiene, kur tu? Štai tau tiesa, kas yra kas Lietuvoje. Laisvoji rinka...

juozas

juozas portretas
Aš manau, kad visi taksistai, kurie šiandien trukdė eismą gatvėse, turi būti nubausti.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių