Pereiti į pagrindinį turinį

Seimo vicepirmininkė: taksi vairuotojai protestuoja patys prieš save

2012-02-08 12:29
Seimo vicepirmininkė: taksi vairuotojai protestuoja patys prieš save
Seimo vicepirmininkė: taksi vairuotojai protestuoja patys prieš save / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.
Turinys

Seimo vicepirmininkė „darbietė“ Virginija Baltraitienė sako esanti nustebinta taksi vairuotojų protesto akcijos po to, kai pirmadienį dėl įtarimų neskaidriu verslu buvo sulaikyti taksi įmonių vadovai bei akcininkai.

„Dabar neaišku, prieš ką protestuoja tie vairuotojai, atrodo, kad patys prieš save, prieš savo klientus, iš kurių jie uždirbdavo sau duoną, o ne prieš savo savininkus, kurie, manau, ne be reikalo yra sulaikyti, patiekti įtarimai pakankamai rimti, tik gal anksčiau tai galėjo būt padaryta, nes tos kalbos įvairios sklandė, kaip dirba pas mus taksi“, - trečiadienį interviu Žinių radijui sakė V.Baltraitienė.

„Jei įmonė yra normali, funkcionuojanti, sulaikius savininką ji turi dirbti, nes yra daug bylų įvairių, sulaikymų, bet darbuotojai neina, neprotestuoja, neatsisako savo klientų, todėl manau, kad (akcija - red.) neapgalvota, nežinau, kas čia juos taip paprotino“, - kalbėjo Darbo partijos atstovė.

Vilniuje trečiadienio rytą maždaug pusšimtis sostinės taksi automobilių vos judėdami suka ratus ant vadinamojo Pedagoginio universiteto žiedo, stabdydami eismą.

Taksi vairuotojai protesto akciją surengė po to, kai policija, prokuratūra ir Valstybinė mokesčių inspekcija Vilniaus mieste ir jo apylinkėse pirmadienį atliko daugiau nei 60 kratų taksi įmonėse, buvo sulaikyti keli įtariamieji . Teisėsaugininkai teigia, jog taksi šešėliniame versle neapskaitytų pinigų suma galėjo siekti dešimtis milijonų litų.