Quantcast

Seimo pirmininkas: finansų duobėje atsidūrusiam Vilniui reikia padėti

  • Teksto dydis:

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas remia Vyriausybės sprendimą padėti su finansiniais sunkumais susidūrusiam Vilniui.

"Kad problemų yra, kad jiems reikia padėti, aš su tuo sutinku", - penktadienį interviu "Laisvosios bangos" radijui sakė V.Gedvilas.

Tačiau jis pabrėžė, kad reikia analizuoti, dėl kokių priežasčių sostinė atsidūrė sunkioje finansinėje situacijoje, kaip ji naudoja turimus finansus.

"Reikia žiūrėti, kaip tvarkosi savivaldybė, ar optimaliai naudoja lėšas  ar teisingai jos panaudojamos", - kalbėjo Seimo vadovas.

Premjeras Algirdas Butkevičius šią savaitę sakė, kad be Vyriausybės finansinės paramos Vilnius  rugsėjį bankrutuotų. Antradienį susitikęs su sostinės meru Artūru Zuoku, premjeras žadėjo miestui suteikti apie 12 mln. litų paskolą bei kitais metais nuo 42 proc. iki 50 proc. padidinti jam skiriamo gyventojų pajamų mokesčio dalį.

A.Butkevičiaus duomenimis, bendri   Vilniaus  finansiniai įsipareigojimai, palyginti su planuojamomis biudžeto pajamomis, jau siekia 208 procentus, o paskolos sudaro 118 procentų.

Šiais metais Vilniaus  miestui tenkanti čia surenkamo GPM dalis padidinta nuo 40 iki 42 procentų. Miestas skaičiuoja, kad jam lieka tik apie 366 mln. litų GPM, nors jo planuojama surinkti apie 1,52 mlrd. litų.

Anot A.Zuoko, šiuo metu savivaldybės skola siekia 1,1 mlrd. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jostrimas

Jostrimas portretas
Nieko sau privoge!!

James Benas

James Benas portretas
mano vardas Marija naras, aš esu iš JAV, vedęs, aš jau ieško tikros paskolos Įmonės pastarųjų 2 metų ir visi aš buvo krūva sukčiai, kuris privertė mane pasitikėti juos ir dienos pabaigoje, jie paėmė visi mano pinigai ir paliko mane Bezpieniężny, visas mano viltis buvo prarasta, aš susipainiojo ir nusivylė, aš pamečiau savo darbą ir labai sunku išmaitinti savo šeimą, aš niekada nenorėjau nieko daryti, bus paskolos įmonėms dėl neto nebėra, todėl nuvyko į pasiskolinti šiek tiek pinigų iš draugo, aš papasakojo jam visa, kas nutiko, ir jis sakė, kad jis gali man padėti, kad jis žino paskolos bendrovė, kuri gali padėti man, kad jis ką tik gavo iš jų paskolos, jis vadovavo mane, kaip kreiptis dėl paskolos, aš padariau kaip jis man pasakė, aš prašė, aš niekada tikėjo, bet aš bandžiau ir, mano nuostabai gavau į 48 valandas paskolą, aš negalėjau patikėti savo akimis, aš esu laimingas ir turtingas šiandien ir aš padėkoti Dievui, kad tokia paskolų įmonėms, kaip tai vis dar yra ant šio sukčiavimo ž

Gėda

Gėda portretas
Vilnius tokioje padėtyje dėl begedžių miesto valdytojų. Kurie pripuolę prie lovio švaisto pinigus.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių