Quantcast

Seimo pirmininkas: algų kiemsargiams nemokantis Vilnius dirba blogai

  • Teksto dydis:

Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas teigia, kad kiemsargiams atlyginimų kelis mėnesius nemokanti Vilniaus valdžia dirba blogai.

"Čia yra savivaldybės funkcijos ir jeigu savivaldybės valdžia negali užtikrinti tokių elementarių paprasčiausių dalykų, tai aš galiu tik komentuoti, kad blogai dirba tiesiog savivaldybė, blogai atlieka savo funkcijas", - trečiadienį Žinių radijui sakė V.Gedvilas.

Komunalininkų profsąjunga jau kelis mėnesius reikalauja Vilniaus valdžios atsiskaityti su sostinės kiemsargiais.

Kelis mėnesius atlyginimų negaunantys Vilniaus kiemsargiai antradienį surengė protesto akciją prie Vyriausybės, tikėdamiesi atkreipti centrinės valdžios dėmesį į savo problemas.

Daugiau kaip šimtas susirinkusių kiemsargių piktinosi Vilniaus miesto savivaldybe, kad ji randa pinigų dideliems projektams, tokiems kaip avialinijos ir Bernardinų sodo atnaujinimas, bet atlyginimams pinigų neturi.

Praeitą mėnesį skelbta, kad savivaldybei priklausančios įmonės aplinkos tvarkymo paslaugas teikiančioms bendrovėms jau beveik metus skolingos per 10 mln. litų, o pastarosios nebeturi iš ko mokėti algų savo darbuotojams.

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybės skola siekia apie milijardą litų.

Komentuodama protesto akciją premjero Algirdo Butkevičiaus atstovė spaudai BNS sakė, kad klausimas dėl atlyginimų turi būti sprendžiamas miesto savivaldybės ir įmonių tarnautojų. "Darbuotojo teisė gauti jam priklausantį atlyginimą privalo būti gerbtina ir vykdoma", - teigė Evelina Butkutė-Lazdauskienė.

Tuo metu sostinės meras Artūras Zuokas teigia, jog kartu su Vyriausybe bus ieškoma sprendimų, "kaip išgyventi sostinei iki šių metų pabaigos".

A.Zuokas kartojo, jog dėl savivaldybės finansinių problemų ir išaugusių skolų kalta buvusioji dešiniųjų Vyriausybė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Zioma

Zioma portretas
Tik Afro-LT gali vykti tokie nusikaltimai,jau valstybines institucijos nebemoka atlyginimo darbuotojams,o privaciame sektoriuje ta betvarke iprastas reiskinys,"ponai buožės"savivaliauja kaip tik nori,kur žiuri darbo inspekcija,profsajungos kas apgins vargšo darbininko teises,kur musu isrinktieji valdininkai,vyksta nerealus "BESPREDIELAS" sup-toj Lietuvoj.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių