Quantcast

Savivaldybės įmonei „Šiaurės miestelis“ - 200 butų sostinės centre

Sostinės savivaldybės valdininkai tęsia daug klausimų keliantį savo planą nekilnojamuoju turtu apdalyti su juo niekaip nesusijusias savivaldybės įmones. Šį kartą per 200 butų sostinės centre norima atiduoti įmonei “Šiaurės miestelis”.

Sostinės savivaldybės žinioje esanti administracines paslaugas teikianti bendrovė “Šiaurės miestelis” netrukus dar gerokai praturtės. Savivaldybės dokumentuose jau patvirtinta, kad šiai įmonei norima atiduoti daugiau kaip 200 įvairiausios vertės butų sostinės centre.

Po šio turto perleidimo „Šiaurės miestelio“ įstatinis kapitalas ūgtels kiek daugiau nei 5 mln. litų.

Nebūtų nieko neįprasto, jei įmonė perimtų Šiaurės miestelio mikrorajone esančias ar vykdomai veiklai reikalingas patalpas, tačiau miesto valdininkai jai perleisti užsimojo įvairiausiose miesto vietose esančius butus. Didžioji dalis šių savivaldybei priklausančių nenaudojamų butų yra centrinėje miesto dalyje.

Nekilnojamojo turto skelbimuose galima rasti, kad nedidelis ir neišvaizdus butas sostinės centre kainuoja kelis šimtus tūkstančių litų. Tačiau savivaldybei rinkos dėsniai, regis, negalioja.

Štai įmonei perleidžiamo 64 kv.m butas Užupyje įvertintas vos 19,2 tūkst. litų, kitas, taip pat Užupyje esantis, tačiau geresnės būklės ir mažesnis butas savivaldybės popieriuose įvertintas taip pat juokinga suma – 60 tūkst. litų.

Bene brangiausias iš šių butų yra pačiu miesto centru einančioje Tilto gatvėje, tačiau jo vertė esą taip pat nedidelė – už 33 kv.m vos 100 tūkst. litų.

Iš viso šiame perleisti ketinamo turto sąraše yra 205 objektai, kurių dauguma – gyvenamosios paskirties.

Tiesa, kai kurie šių butų įvardyti kaip avarinės būklės, neremontuoti po gaisro ar dar kaip nors fiziškai pažeisti.

Tuo tarpu įmonės „Šiaurės miestelis“ direktorius Simas Ramutis Petrikis kalbėdamas apie jo žinion atitenkantį turtą tik gūžčioja pečiais.

„Pirmiausia palaukime, kol taryba nuspręs. Nieko nežinau, kol taryba nėra patvirtinusi, net nesidomiu, kol nėra sprendimo. Į svetimą turtą tikrai kol kas nesidairau, kai jį perleis, tada ir rūpinsimės“, - portalui diena.lt dėstė S.R.Petrikis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių