Quantcast

Savivaldai nusipelnę vilniečiai bus apdovanoti

Spalio 10-ąją – Vietos Savivaldos dieną – pirmą kartą bus pagerbti Vilniaus savivaldai nusipelnę žmonės. Tai progai sostinės Savivaldybė įsteigė atminimo ženklą „Už nuopelnus Vilniaus savivaldai“.

Atminimo ženklas kartu su vardiniu diplomu kartą metuose – spalio 10 dieną – bus teikiamas už nuopelnus miesto plėtros, verslo, ūkio, sveikatos apsaugos, socialinės rūpybos, kultūros ir meno, švietimo, kūno kultūros ir sporto, tautinių bendrijų, bendruomenės telkimo, turizmo, laisvalaikio ir pramogų, mokslo, teisėsaugos, priešgaisrinės apsaugos, mecenavimo, labdaros, paramos, aplinkos apsaugos, paslaugų, tarptautinio bendradarbiavimo bei savivaldos politikos ir administravimo srityse.

Kandidatus apdovanojimams gali teikti Vilniaus miesto savivaldybės institucijų, įstaigų, įmonių, organizacijų, Savivaldybės departamentų vadovai, taip pat bendruomenės, pavieniai gyventojai.

Savivaldybės institucijose dirbantys asmenys gali būti teikiami apdovanojimui, jei yra dirbę šioje darbovietėje ne trumpiau kaip 10 metų. Jei kandidatų darbas nėra susijęs su Vilniaus savivaldybės institucijomis, įstaigomis ar organizacijomis, 10 metų darbo stažo reikalavimas netaikomas.

Asmenys apdovanojami už puikius darbo rezultatus, darbo ir asmeninių jubiliejų progomis arba už ypatingos svarbos vienkartinius nuopelnus Vilniaus miestui.


Šiame straipsnyje: savivaldybėapdovanojimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių