Savaitgalį vykusi paroda „Mūsų vestuvės“ sulaukė 15 tūkst. lankytojų

Savaitgalį Vilniuje vykusioje trečiojoje tarptautinėje parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės” apsilankė rekordinis lankytojų skaičius – net 15 tūkstančių.

Didžiausio svečių būrio sulaukė šeštadienį 15 val. vykusios viešos jaunųjų vilniečių Julijos Dunovskajos (24 m.) ir Justo Masiliūno (25 m.) tuoktuvės.

„Šiais metais sulaukėme ypač gausaus būrio lankytojų, ir tai nepaprastai džiugina bei įkvėpia tolesniems darbams. Rezultatai rodo, kad tokia vestuvinių paslaugų paroda žmonėms tikrai reikalinga, tad su dar didesniu užsidegimu organizuosime ją ir ateityje”, - teigia parodos „Mūsų vestuvės“ projekto direktorė Rasa Paulienė.

Ankstesniais metais didesnio lankytojų srauto sulaukdavo pirmoji parodos diena, tačiau šiais metais populiarios buvo abi savaitgalį vykusios parodos dienos. Parodos metu jos svečiai galėjo susipažinti net su 140 įvairias vestuvines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ar pavieniais paslaugų teikėjais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, taip pat iš kaimyninių šalių.

Be to, abi parodos dienas vyko daug dėmesio ir aplodismentų sulaukusi nuotaikinga programa: moteriškų ir vyriškų vestuvinių bei proginių rūbų kolekcijų pristatymai, pokalbiai aktualiomis temomis su įdomiais pašnekovais, kirpėjų, visažistų konkursai, įvairios loterijos bei prizai lankytojams.

Pasak R.Paulienės, dažnas parodos lankytojas kiekvieną minutę turėjo rinktis, ar apžiūrėti stendus, ar stebėti įdomią ant scenos vykstančią programą, nes įdomu buvo ir tai, ir tai.

Pagrindiniais parodos lankytojais, kaip ir galima buvo tikėtis, tapo jauni žmonės, jaunos poros, planuojančios savo tuoktuves artimiausiu metu, taip pat būsimų jaunųjų mamos.

„Kol kas sunku įvardinti, kuris stendas ar kuri vestuvinė paslauga sulaukė didžiausio lankytojų dėmesio. Daugelis domėjosi vestuvinėmis suknelėmis, siūlomu ypatingu šiais progai skirtu apavu, kitomis garderobo detalėmis, tikrai daug dėmesio sulaukė papuošalų gamintojai, juvelyrai, taip pat fotografai, konditeriai ...“, - dalinasi mintimis R.Paulienė.

Specializuota vestuvinių paslaugų paroda, skirta būsimiems jauniesiems bei jų šeimų nariams iki šiol yra vienintelė tokia ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Parodos organizatorius - bendrovė „Boules D‘or“.


Šiame straipsnyje: Mūsų vestuvėsparoda

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių