Savaitgalį - 38 vagystės ir telefoninio sukčiaus afera

Ilgąjį savaitgalį sostinėje užregistruotos 38 vagystės, 4 nusikaltimai žmogaus sveikatai, 1 sukčiavimo, 2 turto sunaikinimo ar sugadinimo atvejai, 5 plėšimai, 3 viešosios tvarkos pažeidimai. Užregistruoti 29 eismo įvykiai. Rasta 13 lavonų. Už administracinius pažeidimus nubausti 295pažeidėjai, 10 neblaivių vairuotojų. Policijos pareigūnai ramino 29 šeiminius ginčus, į nakvynės namus „Sala“ pristatė 25 asmenis.

Penktadienio vakarą, 22.20 val. ir 22.30 val. pro pravirą pirmojo aukšto langą patekta į studentų bendrabučio kambarį Studentų g. Pavogti pilietės I. J. daiktai: nešiojamas kompiuteris „HP dv6000“, išorinis HDD bei mobilaus ryšio telefonas „Nokia 6500 slide“. Turtinė žala - 3370 Lt.

Apie 23.10 val. T.Kosciuškos g. nepažįstamas vaikinas, grasindamas panaudoti smurtą, iš piliečio D. L. (gim. 1983 m.) reikalavo pinigų ir mobilaus ryšio telefono. Vėliau su dviem draugais pradėjo mušti pareiškėją. Turtinė žala nepadaryta.

Šeštadienį apie 15.45 val. Gabijos g., šalia vaikų darželio, nepažįstamas vaikinas užpuolė pilietę M. K. (gim. 1972 m.). Grasindamas į ginklą panašiu daiktu, jis pagrobė piniginę su banko mokėjimo ir keliomis prekybos centrų nuolaidų kortelėmis, vairuotojo pažymėjimu, grynaisiais pinigais.

Užfiksuotas dar vienas telefoninių sukčių atvejis. Apie 13 val. pilietei I. R. (gim. 1990 m.) būnant namuose Vydūno g. į laidinį telefoną paskambino nepažįstamas vyras ir prisistatęs policijos pareigūnu pasakė, kad jos motina sulaikyta ir reikia sumokėti pinigus. I. R. perdavė vyrui nešiojamą kompiuterį ,,Lenovo", skaitmeninį fotoaparatą ir 350 Lt. Padaryta turtinė žala - 5050 Lt.

Šeštadienį apvogtas Dzūkų g. namo kieme stovėjęs Lenkijos piliečiui priklausantis VW Transporter. Išlaužus durų spyną, pavogta navigacijos įranga, DVD grotuvas. Turtinė žala -1460 Lt.

Sekmadienį 21.48 val. gautas pranešimas, kad Apuokų g. apvogtas namas. Išlaužus langą, patekta į antrąjį namo aukštą ir pagrobta apie 6000 eurų ir 17 000 litų.

Savaitgalį V. Mykolaičio-Putino g. plėšikai, įsibrovę per langą, apvogė butą. Pavogta: laikrodis „Guess“ ir dar du laikrodžiai, auksiniai auskarai, televizorius „Samsung“, kvepalai ir kiti daiktai. Turtinė žala - apie 11 520 Lt.

Vakar į VGPU ligoninę dėl nosies kaulo lūžio kreipėsi Vilniaus r. Kalvelių sen. gyvenanti pilietė E. S. (gim. 1964 m.). Moteris paaiškino, kad šeštadienį apie 20.30 val. namuose ją sumušė vyras.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių