Quantcast

Santariškių klinikų vėl prašoma informacijos apie sąskaitas bankuose

Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos Seimo komisijai, tiriančiai „Snoro“ bankroto aplinkybes, turės suteikti informaciją apie į kito banko sąskaitą pervestus „Snore“ laikytus pinigus.

Komisija į Santariškių klinikas dėl informacijos pateikimo kreipsis pakartotinai.

„Paraginsime kai kurias institucijas, kurios turėjo atsakyti, pavyzdžiui, kaip Santariškų ligoninė, kuriai išsiųstas seniai prašymas paaiškinti dėl pagrindinių ir šalutinių sąskaitų ir operacijų jomis už tam tikrą laikotarpį“, - po komisijos posėdžio žurnalistams sakė jos pirmininkas Valentinas Mazuronis.

Santariškių klinikos po dienraščio „Lietuvos rytas“ publikacijos apie planuojamas teisėsaugos operacijas prieš neįvardintą lietuvišką banką lapkričio 15 dieną į kito banko sąskaitą pervedė „ Snore“ laikytus pinigus. Medicinos įstaiga teigė, kad sprendimas į kitą banką pervesti pinigus buvo priimtas remiantis vien publikacija, o ne kokiais nors iš kitų šaltinių gautais duomenimis.NAUJAUSI KOMENTARAI

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Arkivyskupas sakė, kad dabar stebūklų nebuna...ir iš banko pervesti per 1 dieną 19 milijonų galima tik banko prezidento leidimu...leidimu...tokį leidimą gali gauti..tik ne buhalterė

Kęstas

Kęstas portretas
Vargšė Degutienė... Vagiliaujančios visos Degučių šeimynos dėka nepabus nei premjere, nei prezidente. Neveltui sako,kad kai kurie klanai viską gali.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių