Quantcast

Sankt Peterburge vyks Vilniaus dienos

Šią savaitę Rusijos mieste Sankt Peterburge antrąkart vyks Vilniaus dienos, kuriose bus pristatoma Lietuvos kultūra.

Renginiai numatomi nuo trečiadienio iki šeštadienio, pranešė Vilniaus savivaldybė.Lietuvos sostinė pristatys įvairią kultūrinę programą bus pristatomi garsūs šalies menininkai pianistas Petras Geniušas, menininkų Saukų šeima, Vytauto Labučio džiazo kolektyvas su vokaliste ir fleitininke Neda Malūnavičiūte.

Programoje didelis dėmesys bus skiriamas avangardinio kino atstovo Jono Meko kūrybai.Taip pat bus pristatoma Boleslovo ir Edmundo Zdanovskių  ikikarinio Vilniaus fotografijų paroda. Vilniaus dienose numatomas ir lietuvių senovės amatų ir kulinarinio paveldo  festivalis, vyksiantis aikštėje prie Petropavlovsko tvirtovės.

Festivalyje gyventojai turės galimybę susipažinti su senoviniais tradiciniais amatais, pamatyti meistrų gebėjimus iš arti, išgirsti ir pamatyti skirtingų Lietuvos regionų folklorinių ansamblių pasirodymus, paragauti tautinių patiekalų, paruoštų pagal senovinius lietuvių receptus.  Lietuvos sostinės delegacija planuoja susitikti su Sankt Peterburgo gubernatoriumi Georgijumi Poltavčenko, su Pasaulio peterburgiečių klubu, lietuvių bendruomene bei kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija dalyvauti Verslo forume.

Vyks ir informacinių technologijų seminaras, kuriame miestų IT specialistai keisis patirtimi.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių