Šaltyje prie Vyriausybės – sporto entuziastų treniruotė: prašo leisti sportuoti uždarose patalpose

Sporto entuziastai pirmadienį prie Vyriausybės surengė akciją, kurios metu treniravosi lauke sningant ir stingdant šalčiui. Jie taip siekė atkreipti valdžios dėmesį į savo prašymą leisti treniruotis uždarose patalpose.

Vinco Kudirkos aikštėje įrengti improvizuoti teniso kortai, krepšinio aikštelė, pastatyta bokso kriaušė.

Šiuo metu treniruotis leidžiama tik aukšto meistriškumo sportininkams, vaikų ir mėgėjų treniruotės nevyksta dėl COVID-19 plitimo rizikos.

Vyriausybė nuo šios savaitės leido po du treniruotis lauke.

„Nuo šiandien leidžiama treniruotis lauke – tą ir darome. Norime tuo pačiu parodyti, kad sąlygos nėra tinkamos treniruotis“, – BNS sakė vienas Balžeko teniso akademijos įkūrėjų Arūnas Balžekas.

Jo teigimu, treniruotės salėse būtų saugesnės nei nuo pirmadienio atvertos paslaugos grožio salonuose.

Patarimas valdžiai būtų – jeigu atidarinėjate vieną sektorių, tai atkreipkite dėmesį ir į kitą sektorių, negalima uždusinti vienų, o kitiems leisti dirbti.

„Patarimas valdžiai būtų – jeigu atidarinėjate vieną sektorių, tai atkreipkite dėmesį ir į kitą sektorių, negalima uždusinti vienų, o kitiems leisti dirbti“, – teigė teniso treneris.

„Mes esame turbūt dar saugesni nei grožio salonai su kitomis paslaugomis. Siekiama, kad ir uždarose patalpose būtų galima tęsti treniruotes“, – pridūrė jis.

Kudirkos aikštėje improvizuoti dveji teniso kortai, šalimais į krepšį mėtė ir Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) atstovai.

„Norime paskleisti žinutę, kad nebuvo su mumis tartasi, kokiu pagrindu buvo leista sportuoti lauke su vienu žmogumi prie -15. Kaži, kokia bus nauda“, – BNS sakė SKM treneris Rokas Jankūnas.

„Esame pasiruošę dirbti saugiai ir teisingų sprendimų. Krepšinio salė didelė – atstumus įmanoma išlaikyti“, – pridūrė jis.

Plaukimo treneris Igoris Lapušinskis taip pat vykdė treniruotę prie Vyriausybės. Jo teigimu, valdžia turėtų atkreipti dėmesį į susirgimus sporto klubuose.

„Atėjome parodyti, kad reikia atsidaryti – pats laikas mums dirbti. Nei vaikai, nei žmonės negali dirbti. Sportas – sveikata, o sveikata yra svarbi. Siekiame, kad atlaisvinimas būtų kiek kitoks, reikia žiūrėti, ar yra susirgimų sporto klubuose“, – BNS sakė I. Lapušinskis.

Siekiame, kad atlaisvinimas būtų kiek kitoks, reikia žiūrėti, ar yra susirgimų sporto klubuose.

Čia pat bokso mėgėjai daužė „kriaušę“, futbolininkai spardė kamuolį, treniravosi ir „Crossfit“ entuziastai.

Pastarieji BNS teigė irgi norintys, kad būtų leista treniruotis viduje, kad ir individualiai.

„Leido sportuoti lauke, tai atėjome pasportuot. Lauke minusas, bandysime sportuot. Norime parodyti valdžiai, kad leistų sportuoti“, – sakė „Crossfit“ atstovė Olesia Kuznecova.

„Siekiame, kad bent valdžia įsiklausytų į šiuolaikinių sporto klubų nuomonę, nes vis tiek to kontakto nėra, kai vienas ant vieno dirbame“, – teigė „Crossfit“ mėgėjas Gediminas Galvanauskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

šaunuoliai

šaunuoliai portretas
Šaunuoliai, seniai reikėjo prie senmergės būstinės ne tik sportuoti, bet ir kitomis valdžiažmogių uždraustomis veiklomis užsiimti, tegul grožisi pro langą panelė - kitur juk draudžiama, ane?
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių