Quantcast

Šalia Trakų susigrums geriausi motokroso sportininkai

Šeštadienį, liepos 18-ąją, šalia kelio Trakai-Vievis (14 km) bus surengtas „Lietuvos Enduro klubo“ ekstremalus moto šou renginys „Enduro Lithuania - Rodeo 2009“. Specialiame kliūčių ruože, kurį sudarys rampos, akmenys, padangos, kaladės ir stačios įkalnės, susigrums geriausi Lietuvos motokroso bei endurokroso sportininkai ir išbandys tikrą rodeo - tik ant plieninio žirgo.

Važiavimas natūraliai gamtos suformuota bekele - vienas didžiausių enduro stiliaus motociklų gerbėjų troškimų. Tačiau kartais profesionalų sugebėjimams atsiskleisti natūralių sąlygų neužtenka, tenka įsiterpti ir žmogui.

Vieta varžyboms buvo parinkta taip, kad žiūrovams būtu patogu stebėti sportininkus. Organizatoriai žada, kad trasos įvairovė ir sudėtingumas visus sužavės ekstremaliais vaizdais.

„Sukvietėme visus tituluočiausius Lietuvos enduro motociklininkus į vieną vietą. Mūsų lyderius priviliojo pagrindinis prizas - galimybė atstovauti šaliai sudėtingiausiame enduro ralyje pasaulyje „Red Bull Romaniacs“. Taip pat sportininkus priartinome prie žiūrovų ir trasą įrengėme taip, kad žmogus iš arti pajaustų motociklo galią“, - sako varžybų organizatorius Paulius Albertavičius.

Pasak P.Albertavičiaus, „Enduro Lithuania - Rodeo 2009“ primins krepšinio žvaigždžių dienas, nes sportininkams rūpės ne tik varžybos, bet ir šou. Varžybų trasa karjere primins amfiteatrą, kur sąlygos stebėti varžybas visiems žiūrovams bus itin geros.

Varžybų nugalėtojas atstovaus Lietuvą sudėtingiausiame enduro ralyje pasaulyje „Red Bull Romaniacs“, kuris rugpjūčio 15-19 d. vyks Rumunijos mieste Sibiu. Vien finišuoti šiose keturių dienų varžybose prilygsta pergalei.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių