S. Bareikis ir A. Kulikauskas Vilniuje pristatys bendrą programą

Vilniaus mokytojų namų rengiamame dainuojamosios poezijos svetainės koncerte žinomas Lietuvos teatro aktorius, bardas Saulius Bareikis kartu su kompozitoriumi Andriumi Kulikausku pirmą kartą pristatys savo bendrą koncertinę programą.

Koncerte pasirodys ir perspektyvi jaunųjų aktorių, dar bestudijuojančių Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, grupė „Liūdni slibinai”.

Kartu S. Bareikis su A. Kulikausku koncertuoja jau kelerius metus. Jų programą sudaro abiejų sukurtos ir atliekamos dainos iš įvairaus kūrybinio laikotarpio. Klausytojui įprastos S. Bareikio atliekamos dainos, pritariant jam pačiam grojant gitara, čia, įsijungus A. Kulikausko valdomiems fortepijonui ar akordeonui, nušvinta kitomis spalvomis, įgauna visai kitokį skambesį.

Naujas skambesys suteiktas ir A. Kulikausko dainoms – pritariant S. Bareikiui jos tampa sodresnėmis, papildytomis aktoriška išraiška.

Koncertuose klausytojai išgirs populiarias A. Kulikausko dainas, kurias dainuoja kiti atlikėjai. Su šia programa jie yra ne kartą koncertavę įvairiose Lietuvos vietose, tačiau Vilniaus publika pilnai šios programos nėra girdėjusi. Tad šį koncertą drąsiai galima pavadinti pavėlavusiu judviejų debiutu Vilniuje.

Grupė „Liūdni slibinai” savo pristyti žada labai šmaikščiai. Pasak jų, tai - šviežiai sukompiliuotas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų-aktorių darinys, pasižymintis lyties, ūgio bei muzikinių nuotaikų įvairove.  Grupės nariai Dominykas Vaitiekūnas, Vaidas Kublinskas, Aistė Lasytė, vaikystėje svajoję tapti įvairių profesijų meistrais (Dominykas – cirko direktoriumi arba veterinarijos gydytoju, Vaidas – kosmonautu, o Aistė ir cirko artiste, ir kosmonaute). Šiandien jie – būsimos Lietuvos teatro žvaigždės, laisvalaikiu kuriantys dainas, patys muzikuodami jas atlieka. 

Šie trys slibinai, supratę, kad dažnas lietuvis yra palaužtas džiaugsmo ir perdėm didelės linksmybės, 2008 metų vasarą, vieną gražų Žolinės vakarą susibūrė į „grupę“. Grupės tikslas išsyk buvo aiškus: sugrąžinti tą lietuvį prie tikrosios baltiškosios prigimties. Taigi šie trys slibinai nusprendė muzikuoti tol, kol pravirkdys visą tautą.

„Liūdni slibinai” Vilniaus mokytojų namų rengiame dainuojamosios poezijos svetainės koncerte dalyvaus pirmą kartą. Anksčiau jie koncertavo Tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai – aš” Naktinėjimų koncerte.

Laikas: kovo 20 d. 19 val.
Vieta: Mokytojų namai
Kaina: 20, 30 litų (bilietus bus galima įsigyti 1 valanda prieš koncertą)NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių