Quantcast

Rytoj Kauno gatvėje ir ant Žvėryno tilto keisis eismo organizavimas

  • Teksto dydis:

Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad spalio 26 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val. Kauno gatvės dalyje tarp 27 ir 35 numeriais pažymėtų pastatų bus filmuojamas filmas „Informatoriai“, tarp šių pastatų eismą reguliuos policijos pareigūnai, tačiau keisis ir viešojo transporto darbas.

2G Santariškės–Laisvės pr.–Stotis ir 54 Pilaitė–Lazdynai–Stotis maršrutų autobusai šia atkarpa nevažiuos. Važiuodami į Stotį nuo Žemaitės-Naugarduko g. sankryžos, jie važiuos Naugarduko, Švitrigailos gatvėmis, toliau – savo trasa iki Stoties. Iš Stoties autobusai nuo Kauno-Švitrigailos g. sankryžos važiuos Švitrigailos, Naugarduko gatvėmis, toliau – savo trasa.
2G ir 54 maršruto autobusai nevažiuos pro stoteles Naujamiestis (Kauno g., abiem kryptim) ir Sparta (Kauno g., iš Stoties). Šių maršrutų autobusai važiuodami pakeista trasa sustos Vytenio st. (Naugarduko g., abiem kryptim), Švitrigailos st. (Naugarduko g., iš Stoties), Sparta (Švitrigailos g., iš Stoties).

16 Pašilaičiai–Lazdynai–Stotis troleibusų maršrutas nesikeis, tačiau troleibusai bus pristabdomi iki 3 minučių.

Taip pat rytoj eismo organizavimas keisis ir ant Žvėryno tilto, vykstant filmavimui, nuo 10 iki 12 val. periodiškai ik 3 minučių bus stabdomas eismas. Filmavimas nuo 18 iki 22 val. taip pat vyks ir Reformatų skvere.

Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių