Quantcast

R.Vilkaitis sugebėjo protestuotojus įsivilioti vidun

Paskutinis ketvirtadienį Vilniuje numatytas piketas, kuriame bibliotekininkai protestavo prieš algų mažinimą, baigėsi gana greitai. Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis protestuotojus įtikino pasikalbėti už uždarų durų.

Pagal iš anksto viešai paskelbtą programą prie Lietuvos medicinos bibliotekos 14.45 val. turėjo prasidėti Jungtinės profesinės sąjungos organizuota eisena. Protesto akcijos dalyviai turėjo žygiuoti iki Kultūros ministerijos, kur žadėjo surengti apie valandos trukmės piketą.

Tačiau ši protesto akcija baigėsi gerokai anksčiau. Apie dvidešimt eisenoje dalyvavusių piketuotojų atžygiavus prie Kultūros ministerijos, su jais pasikalbėti išėjo kultūros ministras Remigijus Vilkaitis.

Nepanoręs bendrauti su žurnalistais ministras protestuotojus pasikvietė į ministeriją pasišnekėti, o žiniasklaidos atstovams prieš nosį užvėrė duris.

Portalas primena, kad rugsėjo pabaigoje Jungtinės profesinės sąjungos pirmininkas Arvydas Dambrauskas dienraščiui yra sakęs, kad profesinės sąjungos ruošiasi masiniams streikams. Esą pirmieji gali būti organizuoti po poros mėnesių, o pavasarį galimas ir visuotinio streiko organizavimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių