R.Rudokas „Sidabrinę gervę“ perdavė kolegai K.Jakštui

Ne už kalnų Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų ceremonija „Sidabrinė gervė 2012“. Raudonasis kilimas jau penktą kartą kino meistrams Nacionaliniame dramos teatre bus patiestas gegužės 13 d.

O kad neprailgtų laukti, kol grakščiosios „Sidabrinės gervės“ statulėlės atsidurs laimėtojų rankose, maža renginio įžanga įvyko Vilniaus restorane „La Boheme“. Pagrindinė popietės tema buvo ši – ar aktorius Ramūnas Rudokas laikysis tradicijos ir perduos kolegai Kęstučiui Jakštui vienerių kalendorinių metų eksploatavimui  jo sąžiningai pelnytą „Sidabrinės gervės“ dalį.

Šių aktorių duetui statulėlė buvo įteikta 2010 m. už geriausią vyro vaidmenį Emilio Vėlyvio filme „Zero II“. Kaip pastebėjo popietės vedėja aktorė Gabija Ryškuvienė, aktorius visada apdovanojimą gauna visą. Nėra buvę, kad gautų pusę. Bet šįkart taip nutiko – ne už jūrų marių, o Lietuvoje. Todėl dabar laimėjimu reikia apsikeisti.

K.Jakštas pabrėžė, kad ta nuostabi „Gervė“ primena jų didžiulę partnerystę kine, kai juodu su Ramūnu suprato vienas kitą iš pusės žodžio. Ta „Gervė“ jam tokia brangi, kad jis ją tiesiog naktimis sapnuoja. Ekscentriškasis R.Rudokas neapsikiaulino – iš rankinės ištraukė „Sidabrinės gervės“ statulėlę ir įteikė kolegai. „Kęstutis tą „Gervę“ sapnuoja todėl, kad aš nuo jos sidabrą skutu. Auskarų pas mane padaugėjo“, - pokštavo Ramūnas.

Po statulėlės perdavimo ceremonijos į stalą buvo patiekta gardi skrudinta antis.NAUJAUSI KOMENTARAI

VISI

VISI portretas
girtuokliai ir sugerovai
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių