Quantcast

Rimtus mokslus kremtanti studentė gavo smagiausią vasaros darbą (foto)

24 metų amžiaus teisės studentė Žemyna Mačiukaitė, nurungusi daugiau nei 200 konkurentų, tapo smagiausio vasaros darbo savininke. Tris savaites - nuo gegužės vidurio iki birželio pradžios - ji prižiūrės dvi po Vilniaus Lukiškių aikštę zujančius robotus vejapjoves.

Už šį trijų savaičių darbą studentės laukia 3 000 litų „į rankas“ atlygis.

Vilniaus Universitete teisę studijuojanti mergina sako jau supratusi, jog jos naujasis darbas - tikrai geriausias ir smagiausias.

„Kaip tik toks, kokio norisi po sunkių studijų”, - šyposi Žemyna.

„Kaip atrodo mano pirmosios darbo dienos? Geras oras, veja miesto centre, keli šezlongai man ir mano draugams. Gera knyga, puodelis ledinės frape bei frisbis. Vienžo, darbas atsakingas ir, kaip matote, nelengvas”, - juokiasi mergina.

Kaip jai sekasi sutarti su „Husqvarna Automower“ robotų vejapjovių brigada, kurios formalia viršininke ji netikėtai tapo?

„Puikiai sutariam! Darbuotojai kol kas nesiskundžia, į darbą nevėluoja, tyliai sau kramsnoja Lukiškių aikštės veją. Man įkąsti dar nebandė. Bet dėl visa ko artimiausiomis dienomis darbo vieton atsivesiu savo Australijos aviganę Betsi. Dėl visa ko”, - kvatodama įspūdžiais dalinasi Žemyna.

„Šitie robotai tokie protingi! Ir jiems tikrai nereikia jokios priežiūros – jie viską daro patys:  važinėja aplinkui, pjauna žolę, paskui sugrįžta pasikrauti baterijų, ir vėl į darbą. Ir taip visą dieną! Tad man su jais labai lengva. Šis darbas man labai patinka – jis leidžia ne tik skaityti knygas, ruoštis egzaminui, bet ir džiaugtis vasara: galiu žaisti lauko žaidimus ar pūsti muilo burbulus, mėgautis Lukiškių aikštėje vykstančiais muzikos renginiais. Žinodami, kokį darbą dirbu, dažnai užsuka bičiuliai ir draugės – tai tikrai smagiausias darbas, kurį gali turėti vasarą! Kviečiu visus ateiti į Lukiškių aikštę ir tuo įsitikinti!”

Žemynos darbas ant Lukiškių aikštės vejos truks iki birželio 2 dienos. Jos kasdienius įspūdžius iš Lukiškių aikštės galite rasti čia.

Aktyvi ir gyvenimo džiaugsmo kupina mergina sunkiu triūsu uždirbtus pinigus ketina panaudoti kelionėms.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

JONAS LIETUVIS

JONAS LIETUVIS portretas
Jeigu su laiku prireiks riebalų nusiurbimo, tada reikėtų spręsti apie darbo tinkamumą jaunam žmogui. Šitą darbą galima buvo kilniai patikėti žmogui su ratukais.

Mandarinskas

Mandarinskas portretas
O kam rupi si pigi reklama?

kutvela

kutvela portretas
reikejo ja pas ukininka karviu melst pasiusti ..va cia tai darbas butu ..o cia guli dyka issidrebusi...
VISI KOMENTARAI 9

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių