Quantcast

Riaušių prie Seimo byloje kaip liudytoją apklaus eksparlamentarą K. Bartoševičių

Vilniaus miesto apylinkės teismui nagrinėjant 2021 m. riaušių prie Seimo bylą, teisme šią savaitę ketinama apklausti eksparlamentarą, šiuo metu dėl galimų seksualinių nusikaltimų prieš vaikus teisiamą Kristijoną Bartoševičių.

Kaip Eltą informavo Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovas Giedrius Janonis, K. Bartoševičių teisme ketinama apklausti trečiadienį.

„Jį planuojama apklausti kaip liudytoją“, – sakė G. Janonis.

K. Bartoševičius šiuo metu yra teisiamas dėl galimų seksualinio pobūdžio nusikaltimų prieš vaikus. Jo bylą nagrinėja Panevėžio apygardos teismas.

Trečiadienį teisme taip pat planuojamos Seimo narių Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovų Vytauto Bako, Sauliaus Skvernelio, socdemės Orintos Leiputės, „valstiečio“ Roberto Šarknicko bei Seimo kanceliarijos darbuotojos Astos Ulinskaitės apklausos.

ELTA primena, kad 2021 m. riaušių prie Seimo byloje kaltinimai yra pateikti 87 asmenims – daugiausia dėl dalyvavimo riaušėse, pasipriešinimo policininkams ar kitiems viešojo administravimo funkcijas atliekantiems asmenims, provokavimo viešai smurtauti, niokoti turtą ar kitaip šiurkščiai pažeisti viešąją tvarką. Vienam asmeniui pareikšti kaltinimai dėl riaušių organizavimo bei viešų raginimų viešai pažeisti Lietuvos Respublikos suverenitetą.

Tarp kaltinamųjų yra anksčiau teistas, įvairiuose protestuose ne kartą dalyvavęs Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, taip pat protesto akcijose ne kartą dalyvavęs Andrejus Lobovas, buvusi mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė, kovinio sporto atstovas Arnoldas Misiūnas.

Kaip anksčiau skelbė teisėsauga, baudžiamąją bylą sudaro 136 tomai. Šioje byloje 27 asmenys pripažinti nukentėjusiaisiais, iš kurių net 23 – policijos ir Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnai. Keturi nukentėjusieji pareiškė civilinius ieškinius atlyginti neturtinę žalą bendrai 24,5 tūkst. eurų sumai.

Civilinius ieškinius dėl turtinės žalos atlyginimo (viso 92,6 tūkst. eurų sumai) šioje byloje pareiškė Vilniaus teritorinė ligonių kasa, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Vilniaus skyrius, Seimo kanceliarija, Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas bei VST.

2021 m. rugpjūčio 10 d. nuo ryto prie Seimo vykęs protestas prieš COVID-19 ribojimus išaugo į riaušes. Mitinguojantiems užblokavus Seimo įėjimus, pasitelkti VST ir riaušių malšinimo policijos pajėgos, kurios prieš protestuojančius panaudojo ašarines dujas, fizinę jėgą.NAUJAUSI KOMENTARAI

ka cia knisa smegeneles visai tautai teisesmaukiniu teiseju

ka cia  knisa smegeneles visai tautai teisesmaukiniu teiseju portretas
mafija....apklausines pedofila [ kuris jau senu senovej turejo sedet kalejime gaves minimalia 15 metu kalejimo bausme] kuris aplamai ten nebuvo , jis tuo metu vaikus priseres narkotiku ,tratinob juos per sikna ...Dabar a lia ,,,teisejams,,, pritrukus irodymu apklaus pedofila --kuris bet ka paliudys [ ko nori teisejai su advokatais ] ir bet kurioje byloje , kad tik pats issuktu savo sikna nuo kalejimo naru....KAS GALI TIKET TOKIU ,,,LIUDININKU,,, ????

Cianidas

Cianidas portretas
Na tas konservų pedofilas,, giedos kaip iš natų"ir ,,muzika skambės"kokios valdžiukei reikia.Kaip baudžiamasis gali būti liūdininku,teisininkai auUŪŪ!!!!!!

Mada \\\\\.../////

Mada  \\\\\...///// portretas
Prieš Peleckį irgi p'Ydaras "liūdyjo" ir sėkmingai ir šiandien sėdi.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių