R.Germanas: Vilniaus šilumos ūkio nuomos sutarties nutraukti negalima

„Vilniaus energija“ ramiai reaguoja į sostinės politikų užmojus peržiūrėti šilumos ūkio nuomos sutartį. Esą savivaldybė neturi galimybės šią sutartį nutraukti.

Tokią poziciją 1diena.lt išdėstė „Vilniaus energijos“ komercijos direktorius Rimantas Germanas. „Sutartyje tokia galimybė nėra numatyta. Sutarties nutraukimas yra galimas dviem atvejais: šalims susitarus arba dėl esminių pažeidimų. Esminių pažeidimų konstatavimo tvarka taip pat yra labai aiškiai apibrėžta“, - kalbėjo R.Germanas.

„Vilniaus energija“ tvirtina, kad sutarties nė sykio nepažeidė, taigi savivaldybė neturi teisės vienašališkai nutraukti šilumos ūkio nuomos sutartį. „Jeigu mes būtume per šiuos devynerius metus padarę kokių nors pažeidimų, tai jau seniai už tai būtume atsiėmę“, - pridūrė R.Germanas.

Pasak jo, „Vilniaus energija“ yra pasiruošusi derėtis dėl sutarties peržiūrėjimo ir kol kas neatmeta jokių variantų. „Viskas yra įmanoma, jeigu yra tikslas susitarti. Jokios oficialios pozicijos iš savivaldybės dar negavome. Kai gausime – spręsime. Žinoma, negalime nekreipti dėmesio į tai, ką sako savivaldybė. Esame visada pasiruošę atsiliepti į normalius įvairių valstybės institucijų, tame tarpe – ir sutarties šalies, pageidavimus. Visada tą darėme ir darysime ateityje“, - sakė „Vilniaus energijos“ komercijos direktorius.

Pašnekovas teigė nenorįs vertinti savivaldybės politikų sprendimo peržiūrėti šilumos ūkio nuomos sutartį būtent dabar, likus porai savaičių iki rinkimų. „Nenoriu būti dar kartą apkaltintas politikavimu“, - reziumavo R.Germanas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Germanai

Germanai portretas
Taip ir nepaaiškinai, kaip čia gaunasi : karštą garą vistiek gaminti ir karčiausią dieną elektrinė turi, tai ką??? už elektrą užmokam, o karštu garu atmosferą šildom. Juk jo atgal nepaversi nei malkom, nei dujom..Tai kur dedi? gal eksportuoji čiukčiams???Taigi, gal dovanų 2 trečdalius elektros gaminimo sąnaudų vartotojams duodi? Nepūsk arabų, mulkini žmones ir tiek..Jei jau taip yra blogai, tai mesk šitą verslą ir tegul žmonės šildosi kaip išmano..TIKRAI nepražus..išpirks buržuikas ir radiatorius. Nuo kalėdų iki velykų tikrai išgyvens....

jau

jau portretas
Sutarties pakeitimo projektas kaip rašė spauda jau suderintas su liberalais (Masiuliu) liko su kita tokia pat partija.Žmonės turi žinoti už kokias partijas verta balsuoti, kad būtų sutvarkytas šildymas ant Lietuvos.

SAVIVALDYBĖ NIC NIE MA

SAVIVALDYBĖ NIC NIE MA portretas
WSZYSTKO GERMAN ZABRAL.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių