Remonto kainos šokiravo daugiabučio gyventojus: sąskaitos didesnės, nei per mėnesį gauna pajamų

Grįžti į straipsnį

L?

L? portretas
Tikriausia nuo feisbuko taip debylėjima. Komentatoriai girdėjo "skambinant varpais". Tai ar iš nesupratimo ar iš įžūlumo rašo neteisingus komentarus.

ar pas mus

ar pas mus portretas
dar yra Lietuvoje teisėsauga ginanti Lietuvos pilietį? Ar jau suprivatizuota kaip ,,Mažeikių nafta"?

koks skirtumas

koks skirtumas portretas
Darau esmines išvadas - jei "gyventojams" teikiamos sąskaitos už remontą, jie yra butų savininkai, o ne gyventojai, kuriais gali būti nuomininkai ar svečiai. O jei jie yra savininkai, tai jie patys ir nustato taisykles, vadovaudamiesi DNS ir kito nekilnojamojo turto savininkų bendrijų įstatymu ir kitais LR įstatymais bei samdo administratorių iš savo namo ar kitą, kuris yra savininkams pavaldus (aukščiausias valdymo organas yra visuotinis savininkų susirinkimas), o ne jų viršininkas. Jis atsiskaito už jam patikėto turto priežiūros administravimą, ir jei pražiūrėjo taip kad atsirado avarinė situacija, tai ir turi savo lėšomis tai ištaisyti. Antra, įstatyme numatyta maksimali kaupimo lėšų ir mėnesinio mokesčio suma. Galima skolintis lėšų remontui savininkų sutikimu, nesutinkantys moka savo lėšomis. Savininkų susirinkimus gali inicijuoti ir patys savininkai, gali atšaukti jiems netinkamą administratorių, išsirinkti kitą.

Zydrunas.

Zydrunas. portretas
Mano nuomone , kazkam prireike tos vietos ir tokiu budu is gyventoju atimti turta. Gal kokiam daugiabuciu statybai reikalinga vieta.

reikia ieskot tiesos.

reikia ieskot tiesos. portretas
Pajamų mokestis 20%54 € Pensijų draudimas 8,72%63.66 € Privalomas sveikatos draudimas 6,98%50.95 € Ligos socialinis draudimas 1,99%14.53 € Motinystės socialinis draudimas 1,81%13.21 € Tai kur tas socialinis draudimas. Jobtwimat. Uz ka mes moka kas menesi mokescius is kiekvieno dirbancio LT zmogaus ateina i valstybe 20% pajamu. Tai moterys turi but ateista nuo betkokiu mokesciu, pirmas dalykas senyvo amziaus, o antras neturi teises isprasyt uz kazkokio avarinio bukles statini. Valstybe turi paimti is tu 20% sodros sukauptu pajamu ir surast gyventojams nauja busta jeigu jis yra avarinis.Sitas reikalas turi buti perduotas teismui.

senis

senis portretas
tai ča yra parazytaai jei be gyventoju pritarimo atlieka darbus

Teis.

Teis. portretas
Be namo butu savininkų sutikimo niekas nieko negali daryti,nebent įvyko avariją ir reikia staigiai likviduoti.Visi kiti darbai turi būti apspręsti susirinkime ,dalyvaujant visiem būtų savininkam ir prabalsavus.Nesamonem užsiima administratoriai, kurie būna "įpiršti " daugiabucio būtų savininkams ir nerinkti ,be sutarčių ,be įsipareigojimų,kaip kūdikiai kuriuos turi išlaikyti būtų savininkai ,per prievartą.Privačiu turtu,bendru privačiu turtu turi rupintys patys būtų savininkai,niekas negali keistis i jų priežiūra,nebent būtų raštiškas prašymas miesto savivaldybei , padėti prižiūrėti bendrą turtą.LR C kodekso 4.84 straipsnis pažeidžia LR konstitucijos straipsni ,privatus turtas.Issiaiskinkite su tuo 4.84 LR C kodeksu ,kuris neturi galios ir skaitomas neveikiančių.Uztenka tyčiotis vis LR piliečių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių