Quantcast

„Raganiukės teatre“ – svečiai iš Klaipėdos

„Raganiukės teatras“ šių metų kovo 3 dieną kviečia vėl susitikti su Klaipėdos jaunimo teatro „Be durų“ aktoriais.

Abu teatrai glaudžiai draugauja ir kasmet išsirengia vienas pas kitą į svečius, tad nenuostabu, kad ir šiais metais teatras iš pajūrio vėl trumpam užsuks į Vilnių.

Klaipėdos aktoriai šį kartą „Raganiukės teatre“ kvies susipažinti su spektaklių „Kur tas pasaulio kraštas“ ir „Panama labai graži“ herojais. Jie ragins vaikus ir jų tėvelius pasinerti į dvi linksmas režisierės Angelės Juškevičienės muzikines istorijas.

Viena prikaustys jaunųjų žiūrovų dėmesį, ragindama keliauti į svajonių šalį Panamą kartu su linksmaisiais pakeleiviais, Meškiu ir Tigru, pamatyti jų kasdieniškus ir nekasdieniškus nuotykius ir surasti netikėtą atradimą („Panama labai graži“).

Kitas pasakojimas pateiks savus laimės paieškos būdus ir netgi privers pajusti nenumaldomą norą ieškoti to paslaptingojo krašto, kuriame baigiasi ne tik žemė ir vandenys, bet ir visi rūpesčiai („Kur tas pasaulio kraštas“). Šias muzikines istorijas režisierė sukūrė įkvėpta Janošo ir Č. Navakausko knygų.

Į pajūrio teatro spektaklius vertės nueiti ne tik dėl intriguojančio ir įdomaus spektaklių siužeto, bet ir dėl malonumo ausims, kurį suteiks spektakliuose skambanti muzika, kurią sukūrė ilgametis „Be durų“ aktorius ir kompozitorius Haroldas Šlikas.

Spektaklį šaunieji Klaipėdos aktoriai įdainuos savo skambiaisiais balsais ir kartu siųs muzikines žinutes tiek mažiems, tiek dideliems, kad kasdienybėje reikia ryžtis net ir į mažesnę kelionę, kad kiekviena diena taptų šviesesnė ir mielesnė.

Spektaliai vyks „Raganiukės teatre“ kovo 3 dieną. Spektaklį „Kus tas pasaulio kraštas“ pamatysite 12 valandą, 14 valandą  - „Panama labai graži“.

Bilietų galite įsigyti Tiketos kasose arba rezervuoti vietas registruojantis telefono numeriu 867719812.


Šiame straipsnyje: Raganiukės teatras

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių