R. Šimašius: Seimo iniciatyva neįpareigos pašalinti paplūdimio

Anonimas

Anonimas portretas
ale ot muzikai su muzikisku mastymu,visiska zo.pa ,uztat ta lt tokioj zo.poi ir tuno

ALGIS

ALGIS portretas
ŠIS BERNAS --BUKUMO ĮSIKŪNIJIMAS , KAIP PASAKYTŲ VIKTORKA -T Ū P O I .

Juozas

Juozas portretas
IBe jokios moralines savimones turi aukstojo mokslo diploma. Tai kokius papildomus dalykus ivesti aukstosiose mokyklose, kad zmpnes jas baige turetu moraliniu vertybiu supratima.

...

... portretas
Niekaip negalima paneigt kad tas Vilnaus š'Mašius - Mosado įtakos agentas: "Jūs ten ant savo sakralių vietų skersą padėkit (vis vien gojai, jūs gi nieko gerbti nesugebat), bet tų vietų kur (gal!) mūsų protėvių kaulai guli - nerušykit!".

Anonimas

Anonimas portretas
Simasui pasikvek i ta savo pliaza tuos gejus pas kurios lankeisi bare :-)

Nu jo

Nu jo portretas
Ot pasiseke valkataujantiems katinams - didziulis tulikas... sik ir myzk, kiek sirdis geidzia.... ir dar iki rudens sis geris?

Anonimas

Anonimas portretas
SUPER PALAIKAU grazu ,poilsis o tai vel stabais ir kryziais apsidelios .jus patriotiskuma rodykit kai paviesinsit KGB archyvus ,,,

Pagal tą chunveibiną

Pagal tą chunveibiną portretas
Pagal tą chunveibiną neprošal būtų ir Panerių memorialą pagerbti arba paplūdimiu, arba amžinai veikiančia diskoteka. Juk taip pagerbtų nužudytųjų kaulus ir juos pralinksmintų. Bet kažkodėl šita vieta tabu, nes žydai netylės, o va lietuviams galima ant galvos pridergti, lietuviai kantrūs, viską iškęs.

tikra tiesa

tikra tiesa portretas
Daugiausia žiūriu piktų pookupacinių komentarų, kurių galvos suterštos nuo komunistų ideologijos, t. y. rusų, estai greičiau nuėjo į priekį, nes komunistų neįleido į seimą, o latviai sugebėjo iki 2021 metų pabaigos išvalyti, kad latvijoje bus mokomasi tik latvių kalba, o čia kremliaus poveikis lietuvoje dar tęsiasi...

janina

janina portretas
atsiprašau sausio 13

tikra

tikra portretas
Labai teisingai viską Šimašius pasakė, tikrai balsuosiu už juos

janina

janina portretas
1941 metų sukilimo metinėms meras padovanojo smėlio dėžę,kad neliūdėtume, įdomu ką sugalvos sausio 12 pamimėti

tt

tt portretas
Šaunuolis Šimašius, pagaliau kažkas kolxozui rėžė tiesiai šviesiai, nes visi kiti užtildyti, balsuosiu už Laisvės partiją!

AŠ portretas
Padarė šiukšlyną miesto reprezentacinėje aikštėje.Tokioje aikštėje galėtu būti gražiai įrengti fontanai su automatais kur gali užsipirkti gražia melodija.Graži aplinka.Matosi,kad meras to nesupranta.Tai jam neduota supratimo.Prieš šiukšlyną centre.

kiekvienas debilas savo iskresta sunybe

kiekvienas debilas savo iskresta sunybe portretas
bando pateisint , kitu idiotu sukurtais Ezopo kalba rasytais ,,,istatymais,,, pritariant tokiems patiems proto nuograuzms KT samanams -orakulams .

Lietuvoje

Lietuvoje portretas
panasiai kaip Amerikoje.Ten Trampas sako viena, o gubernatoriai daro savaip.Lietoje Vilniaus gubernatorius kaip nori taip ir tvarkosi Vilniuje.

na

na portretas
nemanau, kad butent sioje vietoje tinka papludimys. Prie upes, netoliese, galejo gera papludymi padaryti.Jeigu ka, tai cia tikrai nera LAISVES israiska, greiciau kazkas, nesuprantamo)

klausimas

klausimas portretas
"Pliažas/paplūdimys lėkšta jūros, ežero, upės ar kitokio vandens telkinio kranto dalis, Reprezentacija - (pranc. représentation - atstovavimas) - atstovavimas šaliai, valstybei, miestui ir pan " Klausimas kodėl nėra paplūdimio/pliažo prie Baltojo tilto? kam reikia niekinti kitiems šventas vietas, kaip pačiam nėra nieko švento? dėmesio stoka?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių