R. Šimašius: priverstinis grįžusiųjų karantinavimas – nevykęs eksperimentas

hah

hah portretas
o sostinej pries valanda pempardas kazkas leido dangun,turbut prie naktinio klubo

Grikis

Grikis portretas
Laikas galvot apie islikusiuju gyvuju pasiskiepinima , kai bus parvesta vakcina

Grikis

Grikis portretas
Absurdu , absurdas . Reikejo isvis ne-y-leis-ti ! Dabar Verygos patriotizmas kainuoja Lietuvai milijonus ir parveztini virusa . VERYGA !!!!! Jie ne balsuos uz jus . Just reitingas krites iki minimumo . , nors jus ir datempsit iki pandemijos pabaigos . .

ŠIMAŠIUS nori, vietoj d a r b o--

ŠIMAŠIUS nori, vietoj d a r b o-- portretas
padidinti, nesilaitantiems saviizoliacijos b a u d a s,--ŠIMAŠIAU neišsisukinėk--nekurk planų, kad galėtum i š v e n g t i atsakomybės kovojant su VIRUSU.--Tavo siūlymai yra i š b a n d y t i-kurie TIK PLATINA virusą, tad s k u b i s i ir NEATSIGRĘŽDAMAS vykdykite PRIVALOMUS NURODYMUS gelbėjant žmonių GYVYBĘ.

Nida

Nida portretas
Sveikatos ministras pasirašė įsakymą. Miestų merai užtikrina jo vykdymą. Ir tikrai ne sveikatos ministras turi kiekvienam atvyėliui aiškinti, kad reikia nesigrūsti į krūvą. Ar miesto meras ar jo atstovas sutiko aėvykusius ir paaiškino jiems kaip elgtis. Kur instruktaža išlaipinus žmonesr Ne įTV lįsti, o prižiūrėti vykdymą reikėjo.

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunu seniai taip reikėjo nes patys nesupranta ir nesugeba

Augis

Augis portretas
Šimašius, pajudinsubine, one laižyti subine koservams

Anonimas

Anonimas portretas
šimašius tiesiog nepasiruošė , dėl to nori nuslėpti giedodamas dainėles

Blogam šokėjui....

Blogam šokėjui.... portretas
Nemoka organizuoti, tai ir blogai, paleižia virusus mums, baisu

vilnietis

vilnietis portretas
Vaziavo, skrido, plauke laivais visi kartu, o jau atvyke nebegali buti 14 dienu vienoje vietoje, kad neplatintu viruso visoje Lietuveleje. Kas tai.Nevykelis Vilniaus meras nori visus paleisti ,kad jie eitu per gatves, daugiabucius ir visus apkrestu. KA DARYTI DAUGIABUCIU GYVENTOJAMS, kai meras paleis uzkrata I ju namus. Jis tur but visai nebeturi sazines. ar suminkstejo smegenys. Vadovai, neleiskite daryti tokios nesamones, ir butinai karantinuokite visus atvykusius , vietu tikrai yra, visi viesbuciai tusti. LABAI ACIU MINISTRUI VERYGAI,NEPASIDUOKITE SITAM NENAUDELIUI IR TINGINIUI SIMASIUI.

Pilietis

Pilietis portretas
Gerbiamas ministre VERYGAI nepasiduokite sito nevykelio Simasiaus provokacijai, visa tauta pritaria kad visi ATVYKE butu karantinuojami tam skirtose patalpose ir nesibastytu visur ir platintu virusa . Simasiu reikia vyt lauk, nes nenori nieko padeti zmonems.Tik paleis visus atvykusius I gatves ir jam jokio rupescio nebebus. Tai koks niekselis......

hah

hah portretas
ji turbut pakurste vaivorykstiniai

rms

rms portretas
skysti tie lt vadovai! turetu but ivesta karo padetis ir tvarko daryt karine policija,nera lt tvirto lyderio tokio kaip batka pas bulbasus, o tuos atvykusius jau senai reikejo sugrust porai savaiciu po prieziura

Ir kas kalba ? Liberalieji ..

Ir kas kalba ? Liberalieji .. portretas
Kurie nori paleisti visus grįžusius į gatves ? Ar prie kiekvieno po policininką ? Visi keliavę vienu lėktuvu ar laivu yra nieko tokio , o grįžę apgyvendinti viename viešbutyje , tie patys iš lėktuvo ar kelto , jau yra židinys ? Nieko sau laisvė ... O kodėl miestų gatvių nedezinfekuojate , jei paleidžiate visus pargrįželius ? O gal lengviau dezinfekuoti vieną vietą , gydyti susirgusius , o ne bandyti atsekti kur ir su kuo jie kontaktavo ? Proto bokštai.

SIMASIU magdute --tu bukas kaip bambukas

SIMASIU magdute --tu bukas kaip bambukas portretas
koks tau priedurnis sugryzes bus toks pareigingas ,sedes namuose apkretes visa seima ,o tavo sukurptos asilu tarnybos tikrins ar anas bludina su seimos nariais po laiptines ar ,kaip sazininhgi ir pareigingi sedi namuose..... ir koks tuomet viso namo gyventoju likimas ,kada tas koronaviruso nesiotojas laiptineje sededamas alu gerdamas skrepliuosis ...ar tu Simasiau atejes jy pagedinsi ar uzsiundysi policaju --kad ir ta jis apkrestu .... ?? PRIVERSTINIS GRYZUSIUJU KARANTINAS ---YRA NEISVENGIAMA BUTINYBE kad nebutu skleidziamas virusas ...ar aisku tau pridurke lyberastini ????

Jonas

Jonas portretas
O kaip karantinas senovėje. Parplaukia laivas į uostą. 40 dienų jūreiviai sėdi laive ir niekur nejuda. Pabandysi išlipti -nukirs galvą ir kito varianto nėra.

karantino centrai

karantino centrai portretas
prie tokios organizacijos lygio ne kas kita o viruso inkubatoriai -jei dabar ten 10-15% infekuotų -po 2 sav. sirgs visi ten esantys. Debilizmas , ir tiek..

Aldona

Aldona portretas
Tai ne eksperimentas, toks karantino budas turejo buti panaudotas is karto kai tik pradejo grizti virusais apsikrete zmones ir nebutu taip isplites. Grize slaistesi visur ir nesiojo uzkrata..Argi SIMAS NESUPRANTA.Tai apgailetinas Vilniaus meras, bijo darbo, tai eik sieno pjauti jeigu nieko nemoki dirbti, o nekelk panikos. Visi grize turi butinai buti izoliuoti ir ne namuose, o tam skirtose patalpose. Tai ne meras, - o nevykelis, nori kad daugiau ismirtu zmonbiu, tai,,patrijotas,, DINK KUO GREICIAU IS VILNIAUS IR NERODYK SAVO KVAILUMO....

chi - juokas

chi - juokas portretas
Šimašius sapnuoja - ne tau spręsti, ką reikia daryti - tavo "sugebėjimai" visiems senai aiškūs
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių