R. Šimašius atleidžia Rotušės vadovę, ji ketina atleidimą skųsti teisme

Vilniaus miesto savivaldybė antradienį pranešė, kad mero Remigijaus Šimašiaus potvarkiu iš pareigų atleidžiama Vilniaus rotušės vadovė Oksana Treščenko, ši sako ketinanti atleidimą skųsti teisme.

Pasak sostinės mero, ji nepateisino lūkesčių.

„Dėkoju vadovei už pastangas, tačiau neradome bendro sutarimo, nepavyko rotušės durų plačiau atverti miestiečiams“, – savivaldybės pranešime antradienį teigė R. Šimašius.

Tuo metu atleidžiama rotušės vadovė BNS sakė ketinanti atleidimą skųsti teismui.

„Tikrai taip, nes jokio pagrindo nepateikta, jokių argumentų, priežasčių nepateikta“, – teigė O. Treščenko.

Ji pasakojo, kad mero sprendimas buvo netikėtas.

„Iš tiesų, labai stipriai nustebino. Pirmas dalykas – netikėtas sprendimas, nepateikti argumentai, priežastys“, – teigė rotušės vadovė.

O. Treščenko tikino pasiūlymą išeiti iš darbo gavusi pirmadienį per nuotolinį pokalbį su administracijos direktoriaus pavaduotoja Marija Vyšniauskaite.

Iš tiesų, labai stipriai nustebino. Pirmas dalykas – netikėtas sprendimas, nepateikti argumentai, priežastys.

„Ji net nepasidomėjo, kaip man sekasi. Naujo žmogaus buvau pakviesta į susitikimą, su juo susitikau pirmą kartą. Aš jaučiausi labai optimistiškai, galbūt pakalbėti apie įstaigą, pasakyti, kas mums pasisekė, kas nepasisekė ir šalia viso to išgirdau pasiūlymą išeiti šalių susitarimu“, – kalbėjo O. Treščenko.

„Buvo įvardyta viena priežastis – nepasitikėjimas“, – pridūrė ji.

Direktorė taip pat teigė norinti išgirsti mero lūkesčius, nes susitikusi su pačiu R. Šimašiumi ji buvo prieš pusantrų metų, tada meras, anot jos, nei pristatė savo lūkesčių, nei išklausė vadovės darbo problemų.

O. Treščenko rotušei vadovavo nuo 2018-ųjų pradžios.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja M. Vyšniauskaitė sako, kad rotušės vadovė buvo informuota apie atleidimo priežastis.

„Vadovei iškomunikavome visas priežastis, dėl ko savivaldybė nėra patenkinta jos darbu. Ji turėjo laiko ir pasitaisyti, tai nebuvo greitas sprendimas. Pagrinde, tiesiog vadovybė nėra patenkinta tuo, ką jai pavyko pasiekti, nepatenkinta bendradarbiavimu su ja“, – BNS sakė M. Vyšniauskaitė.

Laikinai rotušei vadovaus įstaigos projektų vadovė Patricija Poderytė.

Savivaldybė artimiausiu metu planuoja skelbti naujo rotušės vadovo atrankos konkursą.

„Tikiuosi, kad naujasis vadovas bus atsparus politinėms įtakoms, atviromis akimis žvelgs į naujoves bei turės gerą meninį skonį. Rotušė turi tapti atvira, kviečiančia erdve miestiečiams“, – sakė sostinės meras.

Vilniaus rotušė yra viena iš trijų Lietuvoje išlikusių istorinių miestų rotušių. Rotušėje organizuojami reprezentaciniai, kultūriniai ir komerciniai renginiai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vilnietis

Vilnietis portretas
anas net atleist pagal įstatymus nesugeba - vėl mokėsim visi už teismus. Kada baigsis šito netikelio kadencija? Į ką Sostinė pavirto - baisu žiūrėti.

Čia dar leidžiama

Čia dar leidžiama portretas
komentuoti ir reitinguoti po šiuo pranešimu? Delfyje nebe.

Poderytė, Poderys

Poderytė, Poderys portretas
šeimomis dirbs? - Priežastys: „Vadovei IŠKOMUNIKAVOME visas priežastis, dėl ko savivaldybė nėra patenkinta ... . ... . PAGRINDE, tiesiog vadovybė nėra patenkinta ...” - Ar p. Vyšniauskaitė nebandė tiesiog KALBĖTI, PAAIŠKINTI, IŠSAKYTI, IŠVARDINTI, BENDRAUTI? O KUR vyko tas pokalbis? PAGRINDE? Ar tai kokia smuklė rūsyje, ar kur? Gal kabinete geriau sektųsi nurodyti PAGRINDINES, SVARBIAUSIAS priežastis?
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių