R. Šimašius apie riaušes prie Seimo: tai buvo masinis įstatymų pažeidimas

Vilniaus miesto meras Remigijus Šimiašius antradienį prie Seimo vykusias riaušes pavadino „masiniu įstatymų pažeidimu“.

Jis teigė nenorintis kaltinti žmonių, kurie norėjo taikiai išsakyti poziciją.

„Bet kalbant apie organizatorius ir apie kai kuriuos Seimo narius, aišku, kad vertinu neigiamai, nes tai buvo masinis įstatymų pažeidimas – Susirinkimų įstatymo pažeidimas, pareigūnų nurodymų neklausymas“, – per spaudos konferenciją trečiadienį sakė R. Šimašius.

„Baigiant tokiomis detalėmis, kad vakar dieną ir vakare savivaldybės pareigūnai užfiksavo per 200 parkavimo taisyklių pažeidimų – arba nesusimokėta, arba rezervuotose, arba netgi neįgaliųjų vietose pastatyti automobiliai“, – sakė Vilniaus meras.

 

Jis į antradienio įvykius ragino reaguoti labai rimtai.

„Kviečiu išreikšti poziciją taikiuose protestuose, bet nemėtant kažkokius sprogstamus įrenginius į Seimo pusę. Tai yra neadekvatu. Lygiai taip pat neadekvatu statyti kartuves ir pasakoti, ką ten galbūt ruošiamasi pakarti“, – sakė Vilniaus meras.

Šitie dalykai galbūt atrodo juokingi iki tam tikro lygio, bet pasižvalgius į istoriją, visi baisūs dalykai prasideda nuo tokių dalykų. Tai aš labai kviečiu reaguoti į tai labai rimtai.

„Šitie dalykai galbūt atrodo juokingi iki tam tikro lygio, bet pasižvalgius į istoriją, visi baisūs dalykai prasideda nuo tokių dalykų. Tai aš labai kviečiu reaguoti į tai labai rimtai“, – teigė jis.

Trečiadienį Vyriausybė ketina spręsti dėl naujų ribojimų imuniteto nuo COVID-19 neturintiems asmenims.

Antradienį Vilniuje prie Seimo būtent dėl to surengtas masinis protestas, vėliau virtęs riaušėmis.

Pasibaigus darbo dienai ir parlamentarams skirstantis po neeilinės sesijos protestuotojai buvo užtvėrę visus išėjimus iš parlamento rūmų ir užblokavę vidinio Seimo kiemo vartus. Seimo nariai iš rūmų galėjo išeiti, tačiau juos tuoj pat apsupdavo protestuotojai ir imdavo reikšti savo pasipiktinimą, užgauliodavo, dalis sulaukė grasinimų.

Dėl antradienio vakarą vykusių riaušių prie Seimo rūmų sulaikyti 26 asmenys, nukentėjo apie dešimt pareigūnų, pranešė policija.NAUJAUSI KOMENTARAI

Demokratija

Demokratija portretas
Ar aš teisingai suprantu jeigu Rusijoje ir Baltarusijoje duoda į kuprą tai yra diktatūra o jei Lietuvoje ir Vakaruose duoda į kuprą tai yra demokratija bet kupra visur vienodai skauda kai gauni nuo mento su bananu

Labai baisu

Labai baisu portretas
Ko gero talibų ir čičėnų kovotojai jau čia. Jie gali ir lietuviams atverti akis.

Mastom

Mastom portretas
Turbut kai tekejo atbulai sviede gėles kad išsiskyre?
VISI KOMENTARAI 34
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių