R. Karbauskis: P. Cvirka tautos atmintyje siejasi su kultūra

Na ir šaunūs tie norvegai

Na ir šaunūs tie norvegai portretas
o ką daro mūsų ,, patryjotai ,, ? Paminklus ir jau mirusius ,,baudžia ,, ?

Ž. Valstiečių Beretininkė

Ž. Valstiečių Beretininkė portretas
Tautos atmintyje Karbauskiai siejasi su kultūra , oj ne su žemgrobyste .

Darbo Veteranas

Darbo Veteranas portretas
jus priglaus motina rusija skaitėm jo apsakymą mokykloje

Istorijos Mokytoja

Istorijos Mokytoja portretas
Norvegų ir net tarptautinei kultūrai nusipelnęs , Nobelio ! premiją gavęs Knut Hamsun gavo tris metus norvegiškų Pravieniškių ir baudą . Už kolaboravimą su priešais .

))))

)))) portretas
Manau valstybės be tautos nėra ) Todėl vienareikšmiškai pasakyti tas gerai , o tas blogai negalima . O kuo blogas memorialas TAUTAI ? Ar ne Tauta išsaugojo valstybę ir jos simbolius ? Aš esu tauta ir man memorialas patinka , jei ką ) Piktinkitės ir vėl darykite ,,raudonus performansus ,, ....Pasišlykštėjau ,,patryjotais ,, ir dar bailiais ...nes ponios veblenimas man buvo atgrasus

O buvę komjaunimo

O buvę komjaunimo portretas
sekretoriai ar baigę partines mokyklas ir šiandien sėkmingai dirbantys , vardan tos ,, ,,kolaboravo ,, ar ne ? ) Daugelis taip pat buvo suaugę ir sąmoningi žmonės ,, turėjo žinoti su kuo susideda ? Man tas šiandieninis ,,kolaboravimo ,,, vertinimas primena eilinę veidmainystę ir bandymą kiršinti . Jei žmogus buvo kūrėjas ir man patinka jo kūryba aš taip pat kolaborantas ? Kažkaip jau nesusigaudau )))

as

as portretas
Keisti tie konservatoriai ,jau ka moka ,tai moka ,griauti, trukdyti ,tyciotis ,na vienu zodziu truksta zodziu.

gal būt

gal būt portretas
"R. Karbauskis: P. Cvirka tautos atmintyje siejasi su kultūra", o Lukiškių aikštė su Vyčiu ne? kas leido pakeisti / išmesti septiniukės komisijai iš a lia "patikslintų" konkurso sąlygų valstybės simbolis į kažkokį tautinį memorialą? čia su atmintimi viskas gerai?

Ponui

Ponui portretas
Karbauskiui, matomai, kolaboravimas yra ne dydziausia blogybe.O gal vertybe?P.Cvirka barndus zmogus ir zinojo su kuo prasideda.Jis isdave Tevyne ir savo kolegas, Lietuvos piliecius.Tokiu atveju, jo kulturinis palikimas yra nulis.Lietuva apsieis ir be jo palikimo.

Priminkite

Priminkite portretas
kuo remiantis tas ,,centras ,, apkaltino Banionį ir dar 2 asmenis ? Pamiršote kaip ,,vartėsi ,, ponia Burauskaitė ? Kodėl dabar turiu tikėti ,,centru,, ? O Karbauskis kaip kultūros komiteto pirmininkas visiškai teisus - prisimename per kultūrą . Aš tarp jų , o politinė veikla manęs nedomina . Griaukime , naikinkime ir trinkime atmintį deginant knygas ? Dugnas ....

nuomonė

nuomonė portretas
Labai tiksli ir kartu išsami Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro išvada. Čia net nėra ko diskutuoti.

baba

baba portretas
Cvirkos nemyletojai ,paprasykit ,kad uz 100euru buves Kauno meras paminkla susprogdintu,cha cha

Žengia drąsiai, žengia tiesiai su kultūra koja kojon. Kas?

Žengia drąsiai, žengia tiesiai su kultūra koja kojon. Kas? portretas
Keičias rūbai margo svieto. Reikia nukelt Petrą Cvirką ir užkelt Ramūną Karbauckį.

Bet

Bet portretas
Cvirka atsimenamas su "kultūringu" kolaboravimu ir tautos išdavyste, o ne su kultūra. Ar kas nors pasakytų, kad Seimo kultūros komiteto pirmininkas siejamas su kultūra, o Širinskienė - su teologijos mokslu?. Man tai rusiškų trąšų žemvaldys ir bobikė, kuri laibu balsu priekabiauja prie seimo pirmininko.

as

as portretas
Istorijos neimanoma nugriauti ,sudeginti,susprogdinti, issizadet i,jeigu trumpiau rasant- sunaikinti ,ji buvo ir liks istorija,Todel ir egzistuoja istorijos pamokos.

kotas

kotas portretas
Nukelti Cvurką ir pastatyti Karbauskį, Lietuvos atsidavusį kultūrintoją. Juk kito tokio kultūrintojo Lietuvoje nėra ir nenusimato.

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
SU SOVIETINE SUBKULTŪRA.......NAISIŲ KOLCHOZO KULTŪROLOGAS MATAO :-)
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių