Quantcast

Prognozuoto chaoso Vilniaus savivaldybėje nė kvapo

Trečiadienį atleidus 224 tarnautojus tikėtasi, kad šįryt savivaldybės reorganizacijos pasekmes pirmieji pastebės reikalų tvarkyti atvykę vilniečiai. Tačiau lauktų milžiniškų eilių nematyti.

Šįryt interesantų aptarnavimo skyriuje dirba 8 tarnautojai. Vakar vilniečius aptarnavo 3,5 karto daugiau darbuotojų – 29. Pasilikusiems darbo akivaizdžiai padaugėjo, ypač tiems, kurie dirba su dokumentais.

„Darbų, aišku, kad daugiau. Mano pagrindinis darbas – dokumentai, o jų stirtos išaugo. Išėjusių kolegų funkcijos atiteko man, o aš dar ir savo darbų turėjau. Kiek padaugėjo dokumentų – negaliu pasakyti, dar tik pora valandų dirbu. Va, apsikroviau popieriais ir žiūriu, ar šiandien spėsiu ar ne“, - sakė Interesantų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Vaiva Kirsnienė.

„Kol kas negaliu pasakyti, padaugėjo darbų ar ne. Interesantų eilių visada yra. Grūsčių? Nelygu, kaip jūs tą grūstį įsivaizduojate. Suprantate, prima diena, dar ne viskas iki galo padaryta, darbo vieta ne visiškai įrengta. Reikia palaukti keletą dienų, tada bus aiškiau“, - tikino juridinių asmenų dokumentus registruojanti tarnautoja Dalė Rimkevičienė.

Visgi į savivaldybę šįryt atvykę vilniečiai laukto chaoso nepastebėjo. Nei vakar, nei šiandien nėra savivaldybės fojė stoviniuojančios minios žmonių – sėdimų laukimo vietų pakanka visiems.


Šiame straipsnyje: vilniaus savivaldybė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių