Quantcast

Profsąjungų eitynėse – politikų kalbos, sveikinimai ir skundai (papildyta)

Europiečiams duokite europietiškus atlyginimus – tokios skanduotės aidėjo Tarptautinės darbo dienos proga vykusioje profsąjungų eisenoje.

Į Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos organizuotas eitynes VIlniuje  atėjo maždaug tūkstantis žmonių. Spalvingai pasipuošę, skambant muzikai jie ne tik sveikino vilniečius su švente, bet ir skundėsi prasta dabartine darbuotojų padėtimi.

Duokite duonos, darbo, pinigų – skambėjo šūkiai ir reikalavimai valdžiai gerinti situaciją. Eisenos dalyviai Gedimino prospektu nuėjo į Kalnų parką, kur iki 17 val. vyks koncertas.

Renginiu pasinaudoti nepraleido progos politikai. Didelę dalį eisenos sudarė partijų atributika pasipuošę jų atstovai, miestiečiai buvo apdalinti glėbiais kandidatų į Lietuvos prezidentus skrajučių, o laukiantys koncerto Kalnų parke prieš jį turėjo išklausyti jų agitacines kalbas.

LPSK pirmininkas Artūras Černiauskas tikino, kad šios eitynės – tik poilsis prieš rimtą kovą. "Priekaištus išsakinėjame kasdien, nors vieną dieną norisi visiems susirinkus atsipūsti. Tačiau šiuo metu tariamės dėl tolesnių veiksmų, nes dabartinė situacija tikrai labai sunki", – sakė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių