Profsąjungos vadovas: vairuotojų streikas gali tęstis dieną, gali tęstis ir pusmetį

Grįžti į straipsnį

Keiciasi

Keiciasi portretas
....tas prakeiktas lietuviškas nuolankumas.....pasakė žymus rašytojas,gal kas pasikeis,su laiku.

:)

:) portretas
Tik VVT darbuotojai čia kažkuo nepatenkinti. Vis nori daugiau ir daugiau pinigų, nors gauna nemažą algą. Šaunuoliai „Transrevis“, ir „Kautra“ vežėjai, kurie dar atlieka savo pareigas dėl žmonių ir padėda.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Citata: ,,Daugiausiai nesutarimų kyla dėl pakoreguotos darbo kokybės priedų tvarkos. Iki šiol įmonėje taikyta vadinamoji išskaitų sistema, kai minėtas priedas buvo mažinamas už nepunktualumą, keleivių skundus ir kitus darbo drausmės pažeidimus." Priedai turi būti nupilnyti. Vairuotojai privalo elgtis mandagiai su keleiviais ir tas priedas turi būti mažinamas, jeigu vairuotojas pažeidžia taisykles ir padorumo ribas. Teko matyti daug kartų, kai vairuotojas neatsargiai sustabdo autobusą ir dauguma keleivių vos nekrenta į šoną. Tai labiausiai nutinka su greitaisiais autobusais. Mano manymu, priedų sistema yra tinkama, nes tinkrai ne visi vairuotojai nusipelno priedų.

Pfft

Pfft portretas
Algos pakankamai geros, tikrai gauna daugiau negu kai kurie iš mūsų. Kai kurie žmonės gauna 600-800€ į rankas per mėnesį ir ramiai gyvena, o čia gauna plius minus 1000€ ir vis kažko nori.

nuomonė

nuomonė portretas
Algos pakeltos,ko jie dar nori?Gėda.Tik gėda.Parašyta ,algos pakeltos 10 proc.

Ei,L?,

Ei,L?, portretas
kodel tu vergas!?

L?

L? portretas
Su tarybinės konstitucijos diena, streikuojantys! Akivaizdu duona šikną išgadino. Gal galimą tą streikuojančiųjų pusę atleisti, o jų algas padalinti likusiems. Na pavažinės autobusai, troleibusai piko metu dažniau, o kitu laiku galima vairuotojams sudaryti galimybę padirbėti šaltkalviu garaže.

Rici

Rici portretas
O kodel Transrevis nestreikuoja?Matyt su algom viskas OK?

to Lietuvoi

to Lietuvoi portretas
Oi oI,berašti,kodėl tau rūli,,mes'', jūs mums nerūpite..rūpinkis savąja

jerunda

jerunda portretas
Nieko vieniems blogai,kiti džiaugiasi-gatvėse tuštėja...

Lietuvoi jau reikia!!!

Lietuvoi jau reikia!!! portretas
Ne streiku o jau reikia rievaliucijos pries tokia korumpota pidarastu narkomanu valdzia!!! Streikais jus neko nelaimesite nebent streikuotu visa Lietuvos darbo liaudis su visais vargoleis baudziauninkais

Romas

Romas portretas
Mums Achemoje nieko nesigavo rekem uz ta tukstanti nedirbsim , i prastovas isvare ir 700 e, gaunasi , tenka uzdarbiaut ir ar tokia situacija tesis neaisku nes draugas Lifosoje jau 6 men, prastovose sedi .

Tomas

Tomas portretas
Vvt veikla nesutrikusi, tai prasme to streiko? Priims pora tukstanciu ukrainieciu i darba, o nepatenkintus tesiog atleis.

Vilkas Larsenas

Vilkas Larsenas portretas
Kada Lietuvoje nustos idarbinti rozzkijos piliecius?! Musu laivuose jau dirba beveik vien sitie...

Budelis

Budelis portretas
Kada atsistatydins neveiksni "vyriausybe"?!

Turi teisę streikuoti

Turi teisę streikuoti portretas
gerai, kad gina savo teises, bus pavyzdys kitiems, pvz. medikams

Sveikinu

Sveikinu portretas
samoningus ir laisvus zmones! Ir geda visiems vergams,besipiktinantiems pirmosiomis demokratijos apraiskomis Lietuvoje! Laikykites,vyrai,iki pergales! Ir nenusileiskite kapitalistu ir ju apmokamu profsajungu virsuneliu santazui del "pakelsime vidutiniskai","kelsime X procentu"! Nes tokiu budu pridedama tiems,kas ir taip gauna daugiau! Dirbate vienoda,itin sunku,atsakinga ir pavojinga darba. Atlyginimai - privalo buti vienodi,o ne "tam dave,anam,o tam - ir nebeliko".
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių