Prieš teismą stos mažametės išžaginimu kaltinami Vilniaus rajono gyventojai

Vilniaus apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje du jaunuoliai kaltinami mažametės išžaginimu, seksualiniu prievartavimu ir plėšimu.

Šiais nusikaltimais kaltinami penkiolikmetė ir septyniolikmetis. Auka ir jos skriaudikai buvo gerai pažįstami, pranešė Vilniaus apygardos prokuratūra.

Prokurorai nepilnamečius Vilniaus rajono gyventojus kaltina, kad jie, veikdami bendrininkų grupėje, panaudodami prieš mažametę mergaitę psichinį bei fizinį smurtą ir taip palaužę jos pasipriešinimą bei pasinaudodami bejėgiška būkle, ją išžagino ir seksualiai prievartavo.

Per ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad šiemet balandį Vilniaus rajone paauglė, pasiskundusi, kad jai liūdna, paskambino pažįstamai mažametei ir pasiūlė susitikti. Klastos nenujausdama mergaitė sutiko, nors prieš keletą dienų jiedvi buvo susipykusios.

Susitikimas įvyko kaime, kur buvo susirinkę ir daugiau jaunimo. Visi automobiliu nuvažiavo į netolimą mišką. Penkiolikmetė jai liepė išlipti. Priekaištavo dėl neva jos palaikomų artimų santykių su buvusiu paauglės vaikinu.

Netrukus mažametė pradėta mušti. Nuo antro smūgio į galvą ji parkrito. Paauglė liepė atsiprašinėti ir privertė atsiklaupti, talžė ją medžio šaka. Egzekucija vyko visos kompanijos akivaizdoje, tačiau niekas aukos neužstojo.

"Auklėjimas" kumščiais tęsėsi ir automobilyje, o pavažiavus toliau - pamiškėje. Mažametė buvo priversta išsirengti nuogai. Vėliau automobilyje ją apiplėšė - atėmė mobilųjį telefoną ir liemenę.

Paskutinio sustojimo metu penkiolikmetė pažadėjo mobilųjį telefoną atiduoti pora metų vyresniam vaikinui, jeigu šis išžagins mergaitę. Šis nusikaltimas įvykdytas aktyviai talkinant jo sumanytojai.

Mažametės skriaudikė savo kaltę visiškai pripažino, septyniolikmetis - iš dalies.

Už mažamečio asmens seksualinį prievartavimą įstatyme numatyta nuo trejų iki trylikos metų, už išžaginimą - nuo penkerių iki penkiolikos metų laisvės atėmimo bausmės.


Šiame straipsnyje: pedofilijatvirkinimasžaginimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

issigimeliu karta

issigimeliu karta portretas
Aciu dievui ir "tevynei" kad mano vaikai auga tooooli nuo iskrypeliu bet be pedofilu(!!!) salies!!!! Good luck to everyone!!!!

taigi

taigi portretas
kai nori, suranda ir nuteisia, tyčia nevilkina bylų

Siaubas

Siaubas portretas
ir nesuprantamas žiaurumas. 15-metė mergšė iniciatorė! Kas ji per viena, kad jos klausė ta gauja? Ta kalė turi gauti pačią maksimaliausią bausmę. Ją reiktų SUŠAUDYTI, tik, gaila, kad mirties bausmė panaikinta. Juk išprievartauta mažametė mergaičiukė! Mažajai tai gali palikti negrįžtamų pakitimų psichikoje ir visame tolesniame jos gyvenime.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių