Prie Seimo – Šeimų maršo protestas: valdžiai turi sąrašą reikalavimų

Keli šimtai žmonių antradienio rytą prie Seimo susirinko į protesto akciją dėl valdžios vykdomos šeimos politikos.

Pirminiais duomenimis, parlamento automobilių stovėjimo aikštelėje būriuojasi iki pusės tūkstančio žmonių. Jie stovi būreliais maždaug po 15 žmonių, nes Vilniaus miesto savivaldybė leidimo surengti mitingą nedavė. Akcijai iki 15 žmonių leidimo nereikia.

Protestuotojai pasipuošę tautine atributika, rankose laiko valstybės vėliavas ir baltus balionus.

Per garsiakalbius muzikantai groja liaudišką muziką ir dainuoja: „Bailiai, bailiai, seimūnai, bailiai“.

 

 

Didelio dėmesio sulaukė į akciją atėjęs Seimo narys Petras Gražulis. Kai kurie protestuotojai su juo pageidavo nusifotografuoti.

Akcijos dalyviai teigia keliantys tuos pačius reikalavimus kaip ir prieš mėnesį vykusiame „Didžiajame šeimų gynimo marše“.

„Tai yra tęstinumas to, ko reikalavome per „Šeimų gynimo maršą“. Jie neįvykdė realiai nė vieno, tai tęsime tol, kol įvykdys“, – BNS sakė vienas iš akcijos organizatorių Linas Preikšaitis.

Tuomet reikalauta Seime nesvarstyti Stambulo konvencijos ratifikavimo, neteikti svarstymui Partnerystės įstatymo projekto, nesvarstyti disponavimo mažu kiekiu narkotinių medžiagų dekriminalizavimo, išbraukti iš Seimo darbotvarkės Tautinių mažumų įstatymo projektą, „nedelsiant nutraukti prievartą prieš šeimas, prieš jų valią ir be laisvo apsisprendimo vykdant privalomą vaikų testavimą, atverti visas mokyklas kontaktiniam mokymui“.

Taip pat reikalauta, kad premjerė Ingrida Šimonytė iki birželio 1 dienos atšauktų iš Vyriausybės teisingumo ministrę Eveliną Dobrovolską, sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę ir kt.

Pasak L. Preikšaičio, protesto akcija prie Seimo turėtų vykti tris dienas.

„Asmeniškai aš 15 žmonių pakviečiau į protesto akciją prieš visas tas betvarkes, kurios vyksta Seime, o jų labai daug. (...) Tai legalus būdas protestuoti, kai paminamos konstitucinės teisės tą daryti teisiniu būdu“, – teigė jis.

Asmeniškai aš 15 žmonių pakviečiau į protesto akciją prieš visas tas betvarkes, kurios vyksta Seime, o jų labai daug.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis antradienį BNS sakė, kad pareigūnai vertina akcijos dalyvių elgesį.

„Ten yra daug grupių po 15 žmonių, (...) jiems leidimo kaip ir nereikia būti po 15 žmonių. (...) Jie tik informuoja savivaldybę“, – teigė jis.

„Mes viską užfiksuosime ir įvertinsime. Dabar pasakyti, ar ten yra pažeidimas, ar ne – sunku. Bet kuriuo atveju viskas bus užfiksuota ir įvertinta“, – tvirtino R. Matonis.

„Didysis šeimos gynimo maršas“ vyko gegužės 15 dieną, kai iš įvairių šalies kampelių į Vingio parką sostinėje susirinko apie 10 tūkst. žmonių, siekiančių išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą.

Reaguojant į šį renginį, sostinėje panašiu metu rengtos ir kelios akcijos, nukreiptos prieš šį maršą.

Maršo organizatoriai netrukus pranešė apie ketinimus lygiai po mėnesio organizuoti dar vieną mitingą prie Seimo ir Vyriausybės. NAUJAUSI KOMENTARAI

tai ŠEIMŲ MARŠO protestas prieš

tai ŠEIMŲ MARŠO protestas prieš portretas
landsbergizmo KLIKOS /konservatsocdemų/ paslėptų k g e b i s t ų daugiametį,SKURDE gyvenančių šeimų gyvenimo alinimą.--Šis MARŠAS n e n u s t o s -iki nebus IŠVIEŠINTOS v i s ų paslėptų k a g e b i s t ų pavardės--t o k i e svetimos valstybės AGENTAI neturi vadovauti Lietuvai-jų vieta š i u k š l y n e .

apie "šeimas" Vilniuje

apie "šeimas" Vilniuje portretas
Epileptikams vaikų turėti šiaip jau NEGALIMA. Narkomanams taip pat nepatartina, nes jie NEPAGYDOMI, vaikais jie nesirūpina, o jei kiek rūpinasi, tik iki kol gauna vaiko pinigus arba už išsigimusį vaiką gauna gana gausias išmokas, privilegijas. Tai štai. .alytė jau 18 m buvo nudrengta visų kas netingi ir dar pati susimokėdavo girtiems bernams. Lytiškai išnaudojo ją ir jos tėvas. Tad .alytė nesnaudė, ėmėsi narkomano epileptiko N. Vilnios psichligoninės paciento, kurio išsivystymas buvo kaip 10-11 m paliegusio vaiko. Narkomanui nesvarbu, gavo dozei ir gerai. .alytė atkuto. Narkomanų galvelės gana neblogai organizuotos išmušinėti pinigus. Pajungta buvo klasioko mama vaistininkė, namų sąlygomis kvaišalus „virė“ draugelis, .alytės vyras buvo nuolat aprūpintas, nedirbo. Ratelis plėtėsi, kvaišalų mėgėjų tarpe prokurorų, menininkų, medikų, politikų, ministrų, profesorių, verslininkų atžalos. .alytė virto į seną buldogą su nukarusiais žandais ir dideliu kaip kibiras snukiu, įdarbinta M.U

Egis

Egis portretas
O kai grazulis pries kelis metus pries gejus ejo visi juokesi.db jau jau atsigauna liaudis
VISI KOMENTARAI 21
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių