Prie Seimo – protesto akcija: buvo reikalaujama atšaukti karantiną

Darius

Darius portretas
Na reikejo mirtingesnio viruso, tada noro protestuoti nekiltu, cia ne Lietuvos problema sitas virusas, prie ko cia Seimas, be to Lietuva gavo tuos 5 mlrd. eur nemokamai ir gal dar butu gavusi, jeigu karantinas testusi.

...

... portretas
Tik nereikia nūsų gąsdint! (va, baigės skiepų nuo gripo psichozė (nes 'korona' atsirado), tai ir gripas neišplito).

Kęstas

Kęstas portretas
"Pirmoji koronaviruso vakcina, išbandyta su žmonėmis, atrodo saugi ir gali stimuliuoti imuninį atsaką prieš virusą, pirmadienį paskelbė jos gamintoja, kompanija „Moderna“, kurios būstinė yra Kembridže, Masačusetsas, JAV. Išvados pagrįstos pirmųjų aštuonių žmonių, kuriems kiekvienam buvo švirkščiama po dvi vakcinos dozes, pradedant kovo mėn., rezultatais. Tie žmonės, sveiki savanoriai, pagamino jų kraujo antikūnus, kurie vėliau buvo tirti žmogaus ląstelėse, auginamose laboratorijoje ir sugebėjo sustabdyti viruso dauginimąsi - svarbiausias veiksmingos vakcinos reikalavimas. Tų vadinamųjų virusą neutralizuojančių antikūnų lygis atitiko pacientų, kurie pasveiko po viruso užkrėtimo visuomenėje, lygį." Kada mes visi galėsime pasiskiepinti? Viskas priklauso nuo JAV prezidento D.Trumpo, kuris yra pasiryžęs pagreitinti koronaviruso vakcinų gamybą. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

manau

manau portretas
Ramiai zombiai, nuo šiol patys būsite atsakingi už savo veiksmus, jei manote ,kad pandemija "verygos išmislas" , tai uliavokite ir keliaukite į urnas - pasirinkimas jūsų .

...

... portretas
Būkim biedni, bet teisingi: epidemija Lietuvoje kilo iš Verygos 'cecho' (per medikus), ir dabar tas virusas TIK jo 'virtuvėje' (ligoninėse ir pan.) klesti... na, KAS iš to plikio liks kai epidemija liausis?.. O juk jis ATVIRAI pliurpia: "Neieškokit mano veiksmuose logikos' - TAI aiškina kad kaukės neapsaugo (kas šiaip, tiesa, NET efektyvumo parodymus papuošus '0', kaukės apsaugo 'TIK 10%', bet KAIP puikiaii jų priedangoj tas virusas tarpsta?), tai draudžia testuoti, tai verčia, tai VĖL normas įveda - kas čia per skaičių manipuliacijos?.. kas iš tų kaukių paplūdimy kai virusui pakanka minutės dalių nuo Saulės nusibaigt, BET - jokių kaukių nereikia uždaroje kavinėje, kur bandraujama ne 10 minučių?.. o kur dar skrydžių atnaujinimas. Ir ŠLYKŠČIAUSIA, kad aplink daug durnių AKLAI tuo durnreliu tikinčių, pasižiūrai į juos ir - supranti kaip tremtis į Sibirą vyko, jie IRGI tikėjo kad JEI valdžia pareiškė, tai TIK kaip reikia, kad TIK kaip komunizmas kuriams.

Gerhard

Gerhard portretas
reikalauja karantina testi, kai kas pagaliau savo rankas nuplaus

Anonimas

Anonimas portretas
Kodėl Kaunadienis nerašo apie įrašą, kurį turi Venckienė apie mūsų valdžios nusikalstamą veiklą grobiant Kedytę iš Venckienės namų. Trinat mano komentarus. Ką pilnos kelnės! Tuoj prasidės mitingai. Nepavys jums nuslėpti TIESOS.NEPAVYKS.Nerašysit jūs, paprašysim, kad užsienis parašytų KAS VALDO MŪSŲ ŠALĮ ir Kaunadienį.

Da

Da portretas
baigta ir užtenka grižkime prie savu taisykliu gyvenimo prasmes viskas lygiadienis jau prabėgo ir karantinas nutolo nuo mūsų, užtenka bajerio tom nesąmonėm , žmones jau nuo to karantino tapo ligonias, psichikos sutrikimas o žiūrint į moteris nervotos vos degtuka prikišus toj liepsnoja putoja šaukia šeimose chavosas juodas žodžio nepasakysi o dar matai bajerius paišo plakatus kuria geri vaikai tėvu nelanko, sergu mirk gydytojas karantine sėdi tolimu nuotoliu laiko distancijas o tu nors dėl į kelnes smarve tau po nosiai juk sava bet ne svetima, bet iš kur tas karantinas smarves svietimos atėjo, taip ar mes kalti jeigu yra kaltininkai taip tegul atsako, už ta smarve pademinio būdo uleista, karantinui gana nutraukti, baigti liaudi mulkinti, stop atėjo laikas stopo ,

Darvinas

Darvinas portretas
Tak derzhat'!

Vistiek

Vistiek portretas
teks viską atidaryti. Todėl tik apie tai reikėtų galvoti

Aš protestuočiau

Aš protestuočiau portretas
prieš nieko nedarymą. T.y. Verygano skelbimu žmonės susitelkė, užsidarė namuose, sustabdė darbus..Padarė viską kas reiki iš jų pusės. Kad Veryganas su daktarais, su visa LR valdžia galėtų tinkamai ,, apsiginkluoti" kovai su Korona. Laukėm. Mėnesį, du..ir matom kad nieko daugiau nedaroma. Ką, jie galvoja kad nuo šiol visi tik taip gyvens?Kad vėl viskas kaip patarlėje ,,skestančiųjų gelbėjimas yra pačių skestančiųjų reikalas"? Ar priimti griežti įstatymai, kurie nustatytų šalies gyvenimo sanitarijos-higienos viešose (ir ne)vietose taisykles? Ar galvojama, atsižvelgiant į mokslininkų rekomendacijas, kaip šalis turės gyventi artimiausius metus? Nemanau.

pasiskaitai

pasiskaitai portretas
kom ir darosi slykstu kokie nemastantys /pilnaprociai/ kai vyruso fone valdomi netik pavieniai zmones bet salys ir kai protingi zmones pareikalavo atsaukt karantina nes jis blokuoja prieima i gydymo istaigas tai nezinia kieno statytinis p. voryga /psicho logas /patas/ PSO ir globalfarmacijos itakoje daro tokius sprendimus uz kuriuos anksciau ar veliau teks atsakyti su visa chebra?...

šulcas

šulcas portretas
ten turbūt susirinko tie kurių emocinė būklė blogiausia Europoje

Jone

Jone portretas
Visus iki vieno surinkti ir nuvežti dirbti į slaugos namus,tegul dirba,nes šitie nedirba ir taip trinasi ,jiems neduoti jokiu kaukiu jokiu saugos rūbu,matysit kas bus,piketas baigsis iš kart.

GG

GG portretas
Valdžia kopijuoja kinietiška karantina, sovietini bauginima ir propoganda, totalu baudavimą!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kvailių visada buvo ir bus, tai dar nereiškia, kad reikia reaguoti ir šokti pagal jų dūdelę. Šiandieną per LT radiją buvo pakomentuota, kad Kęstutis Girnius aiškina, jog niekas neturi teisės jam nurodinėti, kaip elgtis karantino metu, todėl JAV kasdien dar vis miršta per tūkstantį žmonių, ką darysi demokratija, man tai asocijuojasi toks požiūris su anarchija.

???

??? portretas
o kas leido organizuoti tą konservliberų akciją?šimašytis? siūlau jiems užuot rėkus,eiti padirbėti į senelių,globos namus,ligonines, jau visai virusas jiems smegenis perėdęs

nuomonė

nuomonė portretas
pažiūrėkite į tos mergužėlės-iniciatorės Facebooko profilį. Iš karto matosi neadekvati,šižofrenijos požymių turinti mergužėlė.Matomai,Taip tikisi užkabinti tokį patį šizofreniką.Sėlmės jums šiziukai.

Nunu

Nunu portretas
Tokius reik įdarbinti į ligonines, kur gydomi nuo viruso ir be apsaugos priemonių.

Siaip

Siaip portretas
Cia juk karbauskio ukio darbininkai.vienas rusiskos salietros maiso nepatempia, kolega irgi tai ir protestuoja

Anonimas

Anonimas portretas
Būtinoji med. pagalba turi būti užtikrinta ir karantino metu. Nepasikuklino padidinti valstybės skolą, ar tai pasiteisins ir bus iš ko grąžinti, dar pažiūrėsim.

Anonimas

Anonimas portretas
Epidemija eina į pabaigą ir išlindo visokie veikėjai. Kur tie drąsuoliai buvo piko metu? Ne šiaip sau karantinas mažinamas etapais, kad nebūtų naujo protrūkio ir nereikėtų sėdėti užsidarius vasarą.

Lukka

Lukka portretas
to knš: pagrindinis dalykas laiko uždarytas poliklinikas ir laikys kol galios šalyje karantinas, ir tik kai atšauks karantiną pradės registruoti, tai žmonės LT be gydymo bus ne mažiau nei pusę metų. Jau nekalbu apie laisvę, demokratiją, konstituciją, pažeminimus,represija ir baudas ir valdžios išvogtus gal tiksliau "pasidalintus"6,5 mlrd eur.

knš

knš portretas
Kas čia laiko ką uždarytus? Seniai to karantino nebėr. Tik pramogų mažiau. Ir lavonų gatvėse nesimato. ir antsnukiai gatvėse atšaukti. Vienintelus nepatogumas į parduotuves eit su kaukem.

Dvasios

Dvasios portretas
ir proto ubagai.Arba vienos partijos lakstingaleles.

Irenai - pamąstyk

Irenai - pamąstyk portretas
Irena, keista moteriškė esi jei tau tavo namai nemieli. Karantinas yra mūsų gyvybėms išsaugoti, o ne šiaip kažkieno užgaida. Nes net teoriškai tokia užgaida negali duoti jokios naudos.

Simonko

Simonko portretas
Jums gal ir nieko, bet mums be paradų blogai!

tai

tai portretas
Kad viskas baigta,kas blogai,mat pensininke negali niekur iseiti,gal ja sugavo n kartu,eik i turgu,biblioteka,parduotuve visur galima,o i spektaklius ,koncertus ne taip daznai ir anksciau ejo,esu pensininke manes nei karto nepagavo,neuzdare,o vaziuoti kur nors as nevaziuociau dabar,maza kas

lyber agrastams siknaskyles panizo

lyber agrastams siknaskyles panizo portretas
truksta laisves -

Nepritariantis

Nepritariantis portretas
Teisingai, tegul išmiršta pensininkai, juk pagal sąmokslo teoriją koronavirusas ir buvo sukurtas tam, kad apsivalytų nuo senų žmonių . Kad ir kaip juokinga tą sąmokslo teorija, bet šie piketuojantys žmogeliai, matyt, to ir siekia. Juk jeigu senukai nesilaikys karantino - juos labiausiai ir palies ši liga, nes jie ligų, kurias paskatina koronavirusas, turi pakankamai.

Irena

Irena portretas
Gerai daro kad protestuoja , pvz.pensininkai turi sedeti namie ir niekur negalima isvaziuoti, tai tada suvarykit pensininkus i kokia nors aptverta teritorija ir lai buna i savaite arvezkite duonos ir vandens; tai jau geriau mirti nei taip gyventi kaip sunims budoj ir dar trejus metus niekur is namu

Vlad

Vlad portretas
Buvo reikalaujama atšaukti karantiną, o ne ribojimus

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai, kad LT tik Kelios dešimtys žmonių-idiotų.

SSR

SSR portretas
Kiek Lietuva leis tokiems barzdotiems pijokams destrukcija skleisti! Nuo alubariu į protestus! Valdžia jiems negera! Jie ne prieš valdžią eina, o prieš liaudį, dėl pinigų, nušiurusi barzda, su zoo šutve prieiti prie lovio nori, kailį persivilkti bet kuo gali, svarbu, kad tik savo negalia patenkintų... Nieko Lietuvos labui nepadarė,nes ir negali beraščiai padaryti tik fantazuoti, taip valdžis neidiali, bet be intelektiniai chroniai tikrai jos nepagerina. GĖDA!

Gerai darė

Gerai darė portretas
Šitas plikas šuo sugriovė kažkokio žydo nurodymu visos šalies mediciną, švietimą, ir aplamai ūkį. Nėra litxujėnijos, liko verygėnija su paliegusių marionečių gauja, kuri bruzda. Bus bybienė.

Dd

Dd portretas
toks jausmas,kad ne vienas nesusidure,negirdejo,kad mirsta ar negauna pagalbos is ligoniniu zmones. Norit kad jusu rate tai arsitiktu?manau ne. Beje,nesusirgsim ir nemirsim nuo karunos kaz buvom aikstej.jei matot mane be kaukes pasitraukit,nes as sveikas.o is tikto as turiu nuo jusu begti,nes laikot save serganciais.taikos visiems!

na

na portretas
tai dabar nuo kitų ligų reikia ruoštis karstą, nuo vasario mėn. su skubiu siuntimu...jasu gegužė atsakas vienas kol karantinas ..nepriimam. Šokinėja apie korona tipo susirgusius, kurių nėra apart medikų, nes Verygai lengviausia susitarti...sakysite Ne. Prisiminkim kiek gydytojų pasikorė ...bijo kalbėti, kas ligoninėse vyksta...aišku, kaip diena paskelbė korona, o visi kiti ligoniai nusispjaut Verygai. Gaila, kad vienas žmogus valdo visą Lietuvą.

Ai tai

Ai tai portretas
čia Tvarto kregždučių ir Dėžučių sąjūdžio bendra akcija. Nėra kas veikt tai jauni samdiniai išėjo beleko ant valdžios parėkaut.O kur firminis šitos kontoros šūkis ,,Putin huilo!"?

,,,

,,, portretas
Aš nesuprantu situacija ne beviltiška, galima imtis saugos priemoniu ir ja kontroliuoti kelis metus, kol bus vakcina. Kodel ta gauja beprociu nenori pasisaugoti ir troksta nuzudyti kelis tukstancius senoliu?

K

K portretas
Greit i devinta forrta suvarys ir tilesim

Pravaziuojantis

Pravaziuojantis portretas
Gatvese vaiksto daugybe idiotu, jie nematomi. Bet, jie labai nori pasirodyti, tai renkasi i mitingus!

Kaunas

Kaunas portretas
Kada pagaliau žmonės gaus medicinines paslaugas, į poliklinika patekt neįmanoma, pas specialistus neįmanoma. Sako, dar poliklinikos nepasiruošę, tai ką jos veikė 2 mėn?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Nedidelio proto žmonės dažniausiai kritikuoja ir smerkia viską, kas išeina už jų proto ribų.

?

? portretas
Ko jus cia stebites ..? viskas yra suplanuota ir paskaiciuota, sitas setoniskas planas yra - prisidengiant sita menkaverte priezastim ( virusas tik pretekstas ) visus privalomai vakcinuot ...o tos velnio "vakcinos" tai suletinto veikimo bomba..savo juoda darba prades daryt po 5 ar 7 metu,,,,tai kai viskas bus pilnai robotizuota, zmones visur pakeis robotai, nereiks nei darbininku nei vairuotoju, nei kasininku, nei statybininku ir pan,,,,nu ir pasilpils insultai, infarkatai. nelaimingi atsiktikimai ir pan,,,ir ziniaslklaida zinoma apie tai isvis nekalbes, nieko neviesins,,,cia sito setoniskas planas ir yra sumazinti zmoniu populiacija...bet reik melstis ,kad aukstesnes jegos neleis jiem to padaryt...

klp

klp portretas
kuo ilgiau truks karantinas,tuo ilgiau ASILAS ir jo ministerijos klerkai gaus po 5000 ir daugiau eurų per mėnesį.Laižykite subinę ir toliau verygai ir aukštinkite jį ir mentą

Na

Na portretas
koks jums cia corono virusas.Jus ka visi akli, kvaili. Cia vyksta genocidas pries zmonija. Zmones dabar galu gale pradeda suprasti kas cia per virusas. Kodel yra pazeidziamos zmogaus teises, ? Kodel zmones yra verciami daryti tai ko jie nenori? Ir dar baudziami uz tai, o sako kad prie sovietu buvo blogai. O karantinas reikalingas tam kad su zmonemis J I E galetu daryti tai ka nori. Nori baudzia kad nepaklusai, nori uzdaro i kazkokius barakus. Negalima su vaikais pasimatyti uz tai bauda. Atsibuskite viena karta pradekite mastyti. Ir nekeikit tu emigrantu. jie cia nieko deti. Blogybe slypi tikrai labai giliai. Todel jie ir zino kad bus dar ir antra ir trecia sio vadinamo viruso banga.

Wow

Wow portretas
Kokiu reikia būti išgama, kad keikti ir niekinti, tuos kurie gina SAVO ir SAVO ARTIMŲJŲ interesus?

Lauris

Lauris  portretas
As jau laukiu 5 men pas pshiatra ir neigalumo tarnybos eiti nieks neleidzia jie nori kol zmones visi mirs

Hh

Hh portretas
Kiek gali trynti smegenis tie plikiai

Anonimas

Anonimas portretas
Reikėtų visiems tiems protestuotojam surengti ekskursiją po koronovirusinę įnfekcinę ligoninę,su nakvyne joje,o po to priverstinai izoliuoti Lukiškių ligoninėje 14 dienų.Norintiems dar galima pakartoti.

Pirmyn

Pirmyn portretas
Prieš kokius ribojimus vyko mitingas, kavinės, restoranai veikia, grožio salonai, kirpyklis veikia, prekybos centrai veikia, pajūryje ruošiamasi vasaros sezonui. Netrukus atsidarys skrydžiai, jeigu trūksta laisvės, sėskite į lėktuvus ir skriskite kuo toliau, nedrumskite ramybės, jūsų laukia daržovių, žuvies fabrikai, lauko darbai plantacijose, viešbučiuose ir pan. Bus kur laisvai pasireikšti.

H

H portretas
Lauk plikiu valdzia

matai

matai portretas
dar atsiranda tokiu sockomrunkeliu kad sitam elitdebilizmui gatavi i subine sulist su visais namordnikais taip jiems ir reikia bijot nes kieno svari sazine to ir sveikata gera ir ji Dievas saugo ir nebaisus joks setono virusas?...

...

... portretas
vel vatiniai protestuoja

Susiraskit ir šsiverskit iš YouTube,

Susiraskit ir šsiverskit iš YouTube, portretas
Jei bent kiek kritiškai gebat mąstyti: Dagmar Belakowitsch (FPÖ) im Nationalrat am 13.5.2020. Ir dar. Bereikalingai klupdoma ekonomika ir ypatingai mažieji verslai. Ne visi galejo ar norėjo studijuoti informatiką, kad galėtų programatoriais nuolatiniu būdu dirbti ir neturėti rūpesčių. Daugiau nei streiko reikia.

Lukka

Lukka portretas
Visose šalyse protestuoja, amerikoje tai žiauriai. laikas ir mums . Vilniuje bus ir gegužės 22 d, degins kaukes. Gaila kad Kaune niekas nesuorganizuoja, tikrai ateičiau palaikyčiau.

Pilietė

Pilietė portretas
Įdomu,kas iniciatorius šių neramumų ir kam tai naudinga?

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuoliai žmonės, gerai daro kad reikalauja vsldžios.

Gudas

Gudas portretas
Turi būti kaip Baltarusijoje. Nėra viruso - batjka nemirtingas! Čia - ironija. Mulkiai nesupranta. Ir Lietuvije yra tokių.

ŠAUNUOLIAI

ŠAUNUOLIAI portretas
ŠAUNUOLIAI ŠAUNUOLIAI ŠAUNUOLIAI

Vite

Vite portretas
Susirinko protestuoti Asilų gvardija ir ne kitaip!

Kitaip nepavadinsi

Kitaip nepavadinsi portretas
Debilų gauja

Saunuoliai

Saunuoliai portretas
Visam pasauli vyko tokia akcija,saunuoliai,kad susirinko!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių