Quantcast

Prie ministerijos išversti medžiai (papildyta 16:28)

Trečiadienį portalo skaitytoja Gražina pranešė, kad prie Socialinės darbo ir apsaugos ministerijos Vivulskio gatvėje verčiami gražūs ir vešlūs medžiai.

Ties Vivulskio gatvės 9-uoju ir 11-uoju numeriu pažymėtais namais plušantys darbininkai verčia medžiu, kurie, anot vilnietės, dar šį pavasarį gražiai sužydėjo.

„Su siaubu stebėjau, kaip verčiami medžiai. Darbininkai teigė turintys leidimą, tačiau argi tai ne barbarizmas“, - baisėjosi ponia Gražina.

Portalo kalbintas Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento miškų kontrolės skyriaus vyr.specialistas Albinas Morkūnas teigė kol kas dar negalintis pasakyti, ar medžiai buvo iškirsti legaliai ar ne.

„Darbų vietoje radome tik statybininkus, kurie vykdė darbus. Liepėme atvykti atsakingam pareigūnui, jei jis pateiks leidimą kirsti medžius, bus gerai, jei ne – bus baudžiama“, - sakė aplinkos apsaugos specialistas.

Tačiau Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Danguolė Čepienė portalą patikino, kad medžiai kertami tvarkant Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pastato (Vivulskio g. 13) aplinką.

„Darbai atliekami pagal Vilniaus miesto savivaldybės administracijos patvirtintą projektą, kuriame numatyta nukirsti senus ir pasodinti naujus medžius. Tai nėra ministerijos ar jos pavaldume esančios įstaigos tarnautojų savivalė, o Vilniaus miesto savivaldybės atsakingų darbuotojų parašais patvirtintas veiksmas“, - sakė Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos atstovė.

Redakcija dėkoja p. Gražinai už nuotraukas:

 

 

 

 

 

 

 


Šiame straipsnyje: medžiaivivulskio gatvė

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių