Quantcast

Prie Baltojo tilto bus žaismingai minima Tarptautinė jaunimo diena

Trečiadienį prie sostinės Baltojo tilto esančioje žaidimų aikštelėje planuojama žaismingai paminėti Tarptautinę jaunimo dieną. Programoje - klubo „Šokiai.lt“ „street-dance“ komandos pasirodymas, vaikų priežiūros ir ugdymo centro „Smaragdo miestas“ pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas „Diabolo“ turnyras.

Kaip rašoma, Vilniaus visuomenės sveikatos biuro (VVSB) pranešime, renginyje dalyvausiantis klubas „Šokiai.lt“ išsiskiria ilgalaikiu ir nuosekliu šokio kultūros propagavimu, todėl šiandien džiaugiasi subūręs bendruomenę, kuri kartu šoka, dalijasi savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Tarptautinės jaunimo dienos renginyje skambant netikėtai Anapilin iškeliavusio atlikėjo Michaelio Jacksono dainai „Black or White“ būrys jaunuolių su street-dance mokytoja Airida Gudaite priešakyje pradės šokti. Dainai pasibaigus prisijungti prie šokėjų bus pakviesti visi aplinkiniai ir mokytoja mokys ką tik matyto šokio choreografijos.

Vaikų priežiūros ir ugdymo centras „Smaragdo miestas“ suteiks galimybę į renginį atvyksiantiems tėveliams savo vaikus palikti keletui valandų saugioje, laisvoje, demokratiškoje aplinkoje, ir kasdienius rūpesčius pakeisti rūpesčiu savimi. Tarptautinės jaunimo dienos renginyje bus galima stebėti žonglierių pasirodymus, išbandyti pačius įvairiausius žongliravimo instrumentus. Naujokams mokytis padės profesionalūs žonglieriai, o labiau pažengusių laukia „Diabolo“ rungtys. Specialistai sako, kad žongliravimas skatina vaikus atrasti ir atskleisti savo gebėjimus, nugalėti vidines baimes ir tobulėti.

Renginio metu visiems apsilankiusiems bus dalinamas „Birštono“ mineralinis vanduo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių