Quantcast

Prezidentūros pastatus prižiūrės „City Service“

Baltijos šalių pastatų ūkio valdymo rinkos bendrovė „City Service“ laimėjo Prezidentūros kanceliarijos skelbtą konkursą. Bendrovė pradėjo teikti paslaugas penkiuose Prezidentūrai priklausančiuose pastatuose - šalies Prezidento rūmuose S.Daukanto aikštėje, rezidencijos komplekse Turniškėse ir garažuose Žalgirio gatvėje.

„Esame savo srities lyderiai, teikiame aukščiausios kokybės paslaugas. Prezidentūros pastatuose taip pat užtikrinsime nepriekaištingą mums patikėtų sistemų funkcionavimą. Nuolatos dalyvaujame viešojo ir valstybinio sektorių institucijų skelbiamuose pastatų priežiūros konkursuose – dėl savo darbo našumo galime pasiūlyti labai geras finansines sąlygas. Tai valstybei leidžia sumažinti išlaidas nekilnojamojo turto išlaikymui, o tai šiuo metu itin svarbu“, - sakė „City Service“ komercijos direktorius Edvinas Paulauskas.

Bendrovė su Prezidentūros kanceliarija pasirašė vienerių metų sutartį su galimybe pratęsti dar metams. Prezidentūrai priklausančiuose pastatuose kompanija teiks šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų priežiūros ir remonto darbus.

„City Service“ su viešojo ir valstybinio sektoriaus institucijomis bendradarbiauja nuo 2002 metų.

Nuo praėjusių metų pabaigos „City Service“ eksploatuoja Krašto apsaugos archyvo prie KAM Vilniuje, Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Nemenčinėje ir Karaliaus Mindaugo motorizuoto pėstininkų bataliono Panevėžyje pastatus, kurių bendras plotas viršija 20 tūkst. kv. metrų.

Pagal 2 metams pasirašytą sutartį nuo šių metų kovo mėnesio bendrovė taip pat prižiūri Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir Mokymo ir doktrinų valdybos pastatus Vilniuje. Jų bendras plotas sudaro 41 tūkst. kv. metrų.

Taip pat „City Service“ teikia paslaugas Vilniaus švietimo įstaigoms, prižiūri Klaipėdos rajono švietimo įstaigų elektros ūkį, Klaipėdos apylinkės teismo pastatą.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių