Quantcast

Prasidėjo skrydžiai penktuoju „Air Lituanica“ maršrutu į Miuncheną

  • Teksto dydis:

Po trejų metų pertraukos, nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d., „Air Lituanica“ atnaujino susisiekimą oru su Miunchenu. Skrydžiai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Miuncheno oro uostą bus vykdomi 3 kartus per savaitę. Miunchenas yra penktoji kompanijos kryptis per tris skrydžių veiklos mėnesius, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

„Džiaugiamės, kad „Air Lituanica“ pasirinko Miuncheną viena iš pirmųjų savo krypčių. Esame įsitikinę, jog šis tiesioginis reguliarus susisiekimas su Miunchenu bus sėkmingo mūsų šalies bendradarbiavimo su Lietuva garantas“, – naujos krypties atėjimą komentuoja Michael‘is Kerkloh‘as, Miuncheno oro uosto valdybos pirmininkas.

Miuncheno oro uostas yra vartai į Bavarijos regioną ir Alpes. Miunchenas yra svarbus verslo, parodų, konferencijų centras ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje. Taip pat šis miestas labai svarbus ieškantiems patogių atostogų slidinėti.

Į Miuncheną bus skraidinama tris kartus per savaitę: antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais. Lėktuvas iš Vilniaus kils ryte 9 val. 50 min., o iš Miuncheno į Vilnių – 12val.10 min. Kelionės trukmė į vieną pusę 2 val.

Skrydžiai bus vykdomi antruoju „Air Lituanica“ orlaiviu „Embraer 175“, kuriame yra 86 vietos. Bilieto kaina iš Vilniaus į Miuncheną – nuo 149 Lt. 

Šiuo metu taip pat yra vykdomi „Air Lituanica“ skrydžiai į Briuselį, Amsterdamą, Prahą ir Berlyną. Iki 2015 m. šios oro linijų bendrovės skrydžių žemėlapį sudarys 13-16 maršrutų. Per metus planuojama pervežti po 500-600 tūkst. keleivių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių