Quantcast

Populiariausias pasaulio didžėjus koncertuos Vilniuje

Populiariausias pasaulyje didžėjus Armin Van Buuren grįžta į Vilnių. Vasario 15 d. „Siemens“ arenoje jis surengs bene didžiausią diskoteką 2011-aisiais.

Apie šį žmogų nereikia rašyti ilgų sakinių. Užtenka pateikti tik keletą faktų. 2007-aisiais į populiariausių pasaulyje didžėjų viršūnę užkopęs Armin Van Buuren jau ketvirtus metus iš eilės yra "numeris vienas". Už nugaros, kaip ir kasmet, jam liko David Guetta ir Tiesto.

Jo daina “In and Out of Love“ “Youtube” peržiūrėta jau 74 milijonų kartų, o jo radijo laidą “A State of Trance“ kiekvieną savaitę klausosi net 30 milijonų žmonių. Beje, būtent šis olandas, kaip svarbiausias Olandijos atlikėjas, grojo 250 tūkstančių gerbėjų, susirinkusių renginyje, kurio metu buvo sutikti Olandijos futbolo rinktinės žaidėjai, grįžę iš Pasaulio futbolo čempionato.

Du kartus Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga grojusi trance muzikos žvaigždė tęsia tradicijas mūsų šalyje pasirodyti ypatingomis datomis. Šių metų kovo mėnesį Armin Van Buuren į Teatro areną prikvietė per keturis tūkstančius žmonių. Daugiau ir nebūtų tilpę. Surinkti tiek gerbėjų Armin Van Buuren - vieni juokai, nes ne retai jis groja net 70-čiai tūkstančių žmonių. Kaip tikra pop ar roko muzikos legenda.

Armin Van Buuren į Lietuvą grįžta neatsitiktinai – tai naujo jo albumo pristatymo turas, kuris nusidrieks per visus kontinentus. Per penkiolika metų keturis albumus, keliasdešimt kompiliacijų ir per  50 singlų išleidęs olandas, šį rudenį šokių muzikos gerbėjams padovanojo diską “Mirage”… ir galutinai užkariavo JAV. Už Atlanto naujausias olando albumas pateko į parduotuvės “iTunes” daugiausiai besisiunčiamų įrašų topą.

Būtent šiame diske galime išgirsti hitu tapusią dainą "Not Giving Up On Love" su garsiąja Britanijos pop dainininke Sophie Ellis-Bextor. Naujausias albumo singlas - kartu su dainininku Christian Burns įrašytas "This Light Between Us”. Gerbėjai, muzikos žurnalistai bei kolegos vienareikšmiškai teigia, kad ilgai ruoštas “Mirage” yra geriausias Armin Van Buuren darbas jo karjeroje.

““Mirage” – tai didžiausias mano projektas. Naujas albumas suvalgė labai daug laiko ir pinigų. Smagu, kad prie šio įrašo teko dirbti su tikrais profesionalais, tarp kurių - mano mylima dainininkė Sophie Ellis-Bextor. Maža to, albumo įrašuose dalyvavo simfoninės muzikos orkestras bei roko grupė. Daugeliu aspektu – tai įspūdingiausia, ką man pavyko iki šiol sukurti. Ir smagu, kad taip galvoju ne aš vienas. Gavau daugybę nuostabių atsiliepimų, žmonės sako, kad tai geriausias mano albumas”, - viename interviu teigė Armin Van Buuren. 

Ketvirtą kartą į Lietuvą grįžtančio Armin Van Buuren populiarumas mūsų šalyje nekelia jokių abejonių. Šiandien vienas brangiausių pasaulyje didžėjų yra žinomas ne tik dėl top šimtuko reitingo bei galybės savo hitų, bet ir dėl radijo laidos „A State of Trance“. Teigiama, kad dešimtus metus gyvuojanti olando radijo laida yra pati populiariausia pasaulyje. Jos kiekvieną kartą klausosi net 30 milijonų žmonių.

Po dar vienų neįtikėtinai sėkmingų metų, kuriuos įprasmino tradiciškai laimėti populiariausio didžėjaus pasaulyje DJMAG rinkimai, Armin Van Buuren Naujuosius švęs absoliučioje aukštumoje. 2010-uosius olandas ketina užbaigti Australijoje su itin retai rengiamu neįtikėtinai brangiu šou “Armin Only”. Melburno mieste vyksiantis Naujųjų vakarėlis neapseis be daugybės kvadratinių metrų LED ekranų, teatro aktorių, šokėjų, įspūdingų projekcijų. Pats Armin Van Buuren renginyje be pertraukų gros net 9 valandas. Jau parduoti praktiškai visi iš 60 000 į prekybą paleistų bilietų. Sunku tai net įsivaizduoti. Bet jau po kelių mėnesiu - vasario 15 d. - Armin Van Buuren atvyks ir į Vilnių.


Šiame straipsnyje: Armin Van Buuren

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių