Quantcast

Po škvalo vilniečiai sėdasi ant dviračių

Sostinės dviračių žygių mėgėjai balnoja savo "žirgus". Šiandien, rugpjūčio 11-ąją 14 val., žygeiviai startuos iš Katedros aikštės.

Bus maloni proga atsigauti po alinančių kraščių. Mat po vakar sostinėje praūžusio škvalo oras čia gerokai atvėso.

"Mūsų žygių tikslas - susipažinti su Vilniaus apylinkėmis, - "Vilniaus dienai" sakė bendrovės "Baltic Cycle" vadovas, dviračių žygių po Vilniaus apylinkes iniciatorius Frankas Wurft.

Tai - ne sporto žygiai. Jie skirti paprastiems žmonėms su šeima. Kad drauge su vaikais jie nebijotų važiuoti dviračiu ir atrastų jį kaip įprastą transporto priemonę.

Šįkart dviratininkai patrauks į Pilaitę, kur sparčiai vyksta naujų namų statybos. Tačiau netoliese yra Pilaitės dvaras, šalia driekiasi Salotės ežeras. Maršruto ilgis - apie 21 km.

Dviračių žygių ciklas "Velo sostinė" Vilniuje rengiamas antri metai. Keliaujama po parkus, miškus, palei upes - susipažįstama su gražiausiomis sostinės apylinkėmis. Praėjusį kartą į žygį leidosi apie 70 vilniečių.NAUJAUSI KOMENTARAI

LOKŪDRA

LOKŪDRA portretas
Nu vot. Pameigoujau, apeijau sava palocius. Apžiūrėjau audras padarinius... Mėlyns Golfas kažkieną da tebė prūde, tik švies nebedeg... Stsiuko karvė, kur vards Mėta y saula kaktoj, atsirada. Pasrodo ana nė nebuva dingus, bo ant lenciūgo buva pririšt. Iš baimės ravan melioracias passlėpė. A vot Stasiuko boba vardu Vanda, kur karvę melžė tai prapuolė, ale mes sprendžiam, kad nemažas vaikas y pareis. Ne per tokias pūgas žiemą parroplodavo... Šiaip, tei ir jai reikt lenciūgą nupirkt... Nu bet keisčiausiai, kad Kosts visą naktį su dratu ranko vidur trobos prastovėjo y kažko vis niuniuoj nelietuvišką. Mas su Julijonu teip myslijam, kad anas isvaizduoja, jog autobusu važiuoja. Pamatėm, kad apsiseliliojęs stov, tai da pachmielą inpylėm, ale anas didelėm akim žiūr kažkur pro langą horizontan y nemata kas šalia ūso pakišt. Greičiausia staigi trumparegystė prasdėja. Duosiu jam sava akinius senus, na ant katrų atssėdęs buvau. Tik va reik da su izolienta byški paremontuot. Nu y mano bob, kur slėpės
VISI KOMENTARAI 1

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių