Po protesto akcijos sostinės taksi įmonės atnaujino darbą

Pastarosiomis valandomis absoliuti dauguma sostinės taksi įmonių atnaujino savo veiklą.

Mažiau nei prieš valandą ėmė veikti taip vadinamieji „šešetukai“. Užsakymus jau priima UAB „SDKE“, „Mano taksi“, „Tavo taksi“, „Taksi liuks“. Taip pat veikia taksi įmonės priimančios užsakymus telefono numeriais 1313, 1410, 1411, 1800.

Vardo nepaminėjusi „Ekotaksi“ dispečerė papasakojo, kad taksi vežėjai savo veikla atnaujino visai neseniai. „Mano žiniomis dirba visi. Vieni pradėjo dirbti dar vakar, o kiti šiandien iš ryto“.

Šiandien naktį ar vakar vakare vieni pirmųjų savo veiklą atnaujino tokios taksi įmonės kaip „Translota“, „Ekotaksi“, „Merselita“.

Tai taip vadinamieji „trejetukai“, „penketukai“ ir „septintukai“. Taksistai tarp savęs vadina taksi įmones skaičiais, pagal telefono numerį, kuriuo skambina klientai skaičius.

„Didžiausia problema buvo gauti įgaliojimus iš sulaikytų vadovų, kad kažkas galėtų perimti vadovavimą įmonėms ir veikla atsinaujintų. Be to reikėjo sutvarkyti išdraskytus ofisus, nes kai jos šturmavo pareigūnai buvo sugadinta įranga, išplėšti elektros laidai, sudaužytos racijos“, - pasakojo vienas iš informacinės taksistų svetainės www.1313.lt kūrėjų, taksistas Ruslanas.

Portalas 1diena.lt primena, kad trečiadienį ryte sostinės taksistai surengė protesto akciją, kuria stengėsi atkreipti valdžios dėmesį į savo padėtį.


Šiame straipsnyje: Vilniaus taksitaksi

NAUJAUSI KOMENTARAI

mizantropas

mizantropas portretas
nepaisant, ar taxi, ar kitos įmonės, ar net valstybinės įstaigos kelia erzelį, bet jam pritaria visos be išimties TV, stebiuosi mūsų TV veikla, visos laidos pajungtos totaliam šios valdžios niekinimui, ne konstruktyviai kritikai, bet užsakytam vanojimui, neatsižvelgiant nei į logiką, nei į situaciją. Tokios yra visos be išimties laidos, net į vieną laidą (Negaliu tylėti) pakviesti, atseit "nelaimėliai" ir "laimėliai" buvo pastatyti kaip priešininkai. Tokiose laidose vyksta jau aiški rinkiminė agitacija(matyt, labai gerai už tai sumokama), nes dalyviai be jokios logikos šmeižia vyriausybę, jos nutarimus ir nė žodeliu neužsimena, kas būtų, jei būtų buvusi vykdoma kitokia politika. O viena "išsekusi" gydytoja-ginekologė pranešė, kad palaikanti tas moteris, kurios apgaudinėjo valdžią ir siekė gauti didžiules vaiko auginimo išmokas. Tokie pranešimai iš eterio į visą Lietuvą ragina taip elgtis. Lygiai ta pati situacija ir su taxi firmomis, tikrai tos daktarės asmenyje, ar laisvosios rinkos atstovų nuomone tokia taxi firmų veikla yra gera, puiki, apgaudinėkime vienus, te kiti moka už mus - tokiu šūkiu reikia vadovautis, nes tokia" bloga" valdžia priverčia tai daryti. Raginami žmonės ne patiems užsidirbti, bet apgaudinėti.Tai ką mes sukūrėme su tokiomis daktarėmis ir visokiomis sovietinio palikimo pasiilgusiomis grasildomis? kažin, kaip jos išbristų iš krizės, besivadovaudomos savo "protingu mąstymu"?
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių