Quantcast

Planuojama, kad taksi iškvietimus kontroliuos savivaldybė

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas ruošiasi sukurti miesto taksi bei vieningą skambučių centrą.

A.Zuokas trečiadienį per savivaldybės posėdį žadėjo, kad bus sukurtos sąlygos, kad kiekvienas taksi vairuotojas galėtų verstis taksi veikla asmeniškai.

Pasak jo, netrukus savivaldybė turės savo taksi dispečerinę, kuri dalins užsakymus. A.Zuokas neslėpė, kad vieningo centro įsteigimas savotiškai galėtų tapti miesto taksi pradžia.

„Turėjome dalykišką pokalbį su taksi vairuotojais. Mano pozicija labai aiški – jei taksi vadovai ir savininkai elgiasi ne pagal įstatymus, slepia mokesčius, jų nemoka, tai negali būti toleruojama. Negali būti toleruojamos ir jokios palaikymo akcijos, kai yra palaikoma tokia neteisėta veikla“, - kalbėjo A.Zuokas.

„Aš suprantu taksistus, kad jie nežino, ką daryti, kai jų vadovai yra sulaikyti. Mes skubos tvarka priimsime sprendimą, kad nuo rytojaus kiekvienas taksi vairuotojas galėtų verstis taksi veikla asmeniškai. Ši išskirtinė tvarka galios tol, kol Susisiekimo ministerija patvirtins naujus taksi tarifus“, - sakė miesto meras.

Pasak jo, reikalingas centralizuotas punktas, kuriame būtų priimami iškvietimai.

„Tokį centrą mes įsteigsime. Skambučiai būtų priimami tuo pačiu telefonu. Vilniuje pagaliau baigsis nelegalus taksi veiklos laikas“, - žadėjo meras.


Šiame straipsnyje: Vilniaus taksitaksi,

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių