Quantcast

Pirmininkavimo ES Tarybai išvakarėse Vilnius slepia apleistus fontanus

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai – Vilniuje pats darbų įkarštis. Skubama remontuoti gatves, tvarkyti gėlynus ir slėpti apleistus fontanus.

Prie Seimo ne vienerius metus neveikiantis fontanas taps gėlių klomba, kuri, mero teigimu, tik laikina. Atsiradus finansavimui, fontanas esą vėl bus sumontuotas.

„Toks sprendimas pasirinktas ne iš gero gyvenimo. Buvo sutarta, kad Vilniaus miesto savivaldybė parengs projektus, turi leidimus kapitaliai remontuoti esamą fontaną, tačiau planuojat šių metų biudžetą šita eilutė buvo išbraukta ir fontanui nebuvo skirtas nė centas“, – sako Vilniaus meras  Artūras Zuokas.

Prieš metus Seimo Kanceliarija siūlė savivaldybei perduoti jų žinion fontaną, tačiau Seimo Kanclerio teigimu, atsakymas merijos buvęs neigiamas. Nors dar anksčiau miestą valdę merai ramino, kad iki pirmininkavimo fontanas tikrai bus suremontuotas.

„Visi merai ramino – nuo Navicko iki dabartinio: laiko tikrai yra, viską sutvarkysime. Dabar matome, kaip yra. Tikrai negerai, kad laiku nebuvo padaryta, ir šiais metais nieko nebeliko, kaip tik pakeisti visiškai jo paskirtį ir, dovanokit, bet paslėpti visą tą gėdą, kuria yra prie Seimo“, – teigia Seimo kancleris Jonas Milerius.

Fontano architektas Algimantas Nasvytis „Panoramai“ teigė, kad su juo apie fontano rekonstrukciją niekas nekalbėjo. O meras tikisi, kad fontanas kitąmet galbūt vėl veiks.

„Visada darant darbus vyksta tam tikrų greitų sprendimų, kada nespėjama kažko padaryti, tačiau visi fontano elementai yra surinkti, saugomi. Atsiradus finansavimui, jie bus grąžinti į vietą, ir toks fontano vaizdas, koks jis buvo, bus atkurtas“, – tvirtina A. Zuokas.

Šiuo metu Vilniuje veikia vos keli fontanai – Europos ir Rotušės aikštėse, tačiau į Vokiečių gatvės viduryje esantį fontaną šiemet greičiausiai vandens prileista nebus, kaip ir į fontaną prie Operos ir baleto teatro. Šis taip pat bus apsodintas gėlėmis.NAUJAUSI KOMENTARAI

info LIETUVOS ŽEMĖ

info LIETUVOS ŽEMĖ      portretas
Visiems visiems visiems Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus. Išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams. Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes ... Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas. Registracija: tel. 8 698 02118 pranciskus.sliuzas@kaisiadorys.lt

v

v portretas
idomu ar eu domisi del lesu skiremu ligu prevencijoms isnaudojima,falsifikuoja poperielius kaleimai oho ho,plauna ne tukstanciais,milionais
VISI KOMENTARAI 2

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių